Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Подвійне свято у Полковій Микитівці

Автор: alex від 17-07-2012, 21:23
  • 85

Нещодавно у Полковій Микитівці було подвійне свято - день народження села (йому виповнилося 335 років) та Івана Купала. На святкування завітали гості - і старше покоління, і молодь не лише з Богодухова та сіл, а й сусідніх районів. Щирі полковомикитівці запрошували всіх. До цієї події готувалися заздалегідь і ретельно, а головне – всією громадою.

Розпочинаючи дійство, тепло привітав присутніх сільський голова С.І.Мартелов. Долучилися до його слів і місцеві аматори, які чарівно співали, вітаючи земляків. Зокрема, вони присвячували свої пісні вдячності уродженцям села – ветеранам, воїнам-афганцям та ліквідаторам аварії на ЧАЕС - вклонилися всім, хто прославив рідний край. Щиро дякували тим, хто й сьогодні продовжує примножувати славу села трудовими здобутками – головам селянських фермерських господарств А.С.Васеніну, В.О.Сінельнику, О.О.Васильченку, В.П.Бабаку. Почесними грамотами сільської ради відзначені багатодітні сім’ї, працівники та депутати сільської ради, сільські освітяни, поштовики, медики, працівники культури та сільського господарства. Були нагороджені і господарі найкращих садиб села – родини О.М. та С.М. Касяненків, Л.М. та Л.В.Ситників, О.М. та В.І.Ситників.

Поздоровити полковомикитівців з їх святом – «іменинами» села прибули почесні гості: народний депутат України ІІІ-ІV скликань О.М.Біловол, очільник району В.М.Бєлий, голова районної ради Д.К.Тризна. Вони звернулися до присутніх зі словами привітання. Від районної державної адміністрації та райради Володимир Миколайович та Дмитро Кирилович нагородили за активну участь у суспільно-політичному житті громади почесною грамотою В.Б.Гапонцева, О.В.Грудія, І.К.Педана, Л.М.Ситника, Г.К.Тризну. А О.М.Біловол, долучившись до вітань, зробив дуже приємний і такий потрібний подарунок для села – у будинку культури тепер буде сучасна музична апаратура. Полковомикитівці дякували поважним гостям за увагу до їхніх турбот.

Того дня для дітей працювали атракціони, ігрові майданчики. Ніхто не сумував, бо свято видалось запальним та емоційним. Були танці, пісні, сценки, розваги. На вулиці сутеніло, смажилися шашлики й велися душевні розмови, село було оповите піснями. Та справжньою «родзинкою» свята став концерт з виступами учасників телевізійних шоу «Україна має талант» та «Х-фактор» Олександра Кварти, Дмитра Скалозубова, Давида Кадимяна, Олександра Павліка, групи «Діти капітана Гранта»  наш земляк Є.Приходько крайній зліва та ін.), який пройшов під патронатом О.М.Біловола,  В.М.Бєлого та С.І.Мартелова. Свято тривало до пізнього вечора і завершилось молодіжними гуляннями.

Цьогорічний День села Полкова Микитівка був дійсно собливим: людним, святковим, урочистим.


Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.