Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Село моє, для мене ти єдине…

Автор: alex від 17-07-2012, 20:24
  • 0

Нещодавно село Сазоно-Баланівка відзначило 248 років свого існування на рідній Слобожанщині. З усіх боків оточене тінистими лісами, загубилося воно у глибокій мальовничій балці і щороку потопає у буйній зелені садів.

Багато часу спливло з тієї далекої пори: пережило село війни, сталінські репресії, Голодомор та, на щастя, зуміло зберегти свої звичаї, традиції. Але найбільше його багатство – люди, - невтомні сільські трудівники. Саме завдяки їм змінюється і розвивається наше село. Чимало зусиль докладається щодо благоустрою його території: впорядкування вулиць, Братської могили.

Громада села - активний учасник усіх районних культурно-масових заходів. Ініціаторами всіх цих справ є сільська рада, активісти села: А. Ф. Скиба, З. П. Скиба, Л. П.  Герасименко, О. В. Рекало, Н. В. Кощій, М. А. Білоус, О. А. Квартник, І. Ю. Засід, М. С. Лисенко, І. Я. Шихайло, Т. В. Найпак, Л. М. Воропай, О. М. Воропай, В. І.  Овчаренко, В. М. Ващенко, О. В. Герасименко, В. В. Гончар, В. О. Воропай, А. М. Посяда.

Не стоїть осторонь цих важливих справ і Сазоно-Баланівська ЗОШ І-ІІ ст. (директор Ж. М. Карпенко).

Ось і нещодавно молодь села взяла участь у районних Олімпійських змаганнях з бігу. Радіємо за призерів Олексія Гмиренка та Сергія Іванських, які посіли у цих змаганнях почесне III місце. Хлопці — учасники спортивної секції, що працює на базі С.- Баланівської ЗОШ І-ІІ ст. та СБК. Сформувався і прекрасний колектив художньої самодіяльності при С.-Баланівському СБК, який приємно радує не лише односельців, а і жителів сусідніх сіл своїми чудовими виступами (керівники Л. П. Герасименко, О. В. Рекало).

Але не тільки працювати, веселитися вміють наші земляки, а і підтримати в біді, якщо, не дай, Боже, таке трапиться. Навесні цього року сталася трагедія з багатодітною родиною Бондарів - згоріла їхня оселя. Завдяки небайдужим людям були зібрані кошти та виконані роботи з впорядкування іншого житла для родини. На період ремонтних робіт, постраждалих прийняла сім’я Р. М. Церковного, яка надала їм не лише притулок, а оточила увагою та турботою, надала необхідну допомогу. Жителі села М. А. Гмиренко, Г. М. Савчук, А. Ф.  Скиба подарували сім’ї необхідні предмети побуту. Завдяки зусиллям сільської ради та жителів села Л. П. Герасименко, Н. В. Кощій, О. А.  Квартник, О. В.  Рекало, Г. М.  Савчук, В. М. Ващенка, М. І. Шихайла було відремонтовано і підготовлене житло для цієї родини.

Спасибі, вам небайдужі люди, що живете долею свого села, своїх земляків. Низький вам уклін від сім’ї Бондарів.

Пишається село своїми довгожителями, які свято бережуть історію рідного села, пам’ятають і передають нащадкам його славні і трагічні сторінки: Є. П. Штангей  (1919 р.н.), М. Л. Рекало  (1919 р.н.), М. М. Рекало  (1914 р.н.). Поповнюється село і маленькими громадянами. Зичимо здоров’я наймолодшим жителям села: Назарію Морі, Анні Рекало і сподіваємося на щедріше поповнення.

Відрадно, що омолоджується і депутатський корпус С.-Баланівської сільської ради: А. С. Безрук, О. В. Герасименко, К. А. Медвєдєв, а, отже, це великий потенціал у розвитку села.

Люблять жителі своє село, оспівують у піснях свій рідний край. Учитель Сазоно- Баланівської ЗОШ І-ІІ ступенів Л. М. Воропай та її колишні вихованці Любов Воропай, Олена Рекало склали прекрасну поему “Моє село” (див. справа).

- Дорогі земляки! Дозвольте, від усієї душі щиро привітати вас зі святом. Побажати кожному з вас міцного здоров’я. Хай тепло і сонце, добро і мир, спокій і злагода будуть зажди вашими супутниками. І тоді, я упевнена, ще прекраснішим, заможнішим буде наше село, малесенька батьківщина на карті рідної України.

 

     Зліва направо: активісти села (верхній ряд): О. М. Воропай, Н. В. Кощій, О. О. Квартник, О. В. Рекало, Л. П. Герасименко, З. П. Скиба;

(нижній ряд): Г. М. Савчук, А. Ф. СкибаЄ. Малайдакова,

Сазоно-Баланівський

сільський голова

 

 

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.