Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Івано-шийчинці – народ читаючий.

Автор: alex від 12-04-2010, 09:14
  • 0
Івано-шийчинці – народ читаючий.


У відділенні поштового зв’язку Івано-Шийчиного завжди по-домашньому затишно і тепло. Бо працюють тут ентузіасти своєї справи – листоноші Н.П.Артемова, А.М.Геращенко і начальник відділення В.В.Шуба. Тож і поспішають до відділення земляки, щоб поспілкуватися, придбати свіжу пресу і необхідний товар.
Чималі дільниці у цих листонош – одинадцять кілометрів майже щодня треба подолати, не враховуючи вуличних розгалужень.
Для людей старшого віку з віддалених вулиць зустріч з листоношею – як промінчик світла, вони на неї чекають, щоб отримати улюблену газету, купити необхідний крам, поспілкуватися.
Щоправда, як зізнаються листоноші, інколи вважають, що затримка пенсії пов’язана з роботою пошти, насправді ж поштарі до цього не мають ніякого відношення. Все залежить від фінансування пошти.
Мріють жінки, щоб їм нарешті видали велосипеди, а поки що влітку «експлуатують» власні двоколісні машини. Інакше не можна – поштові сумки їхні завжди повні і важкі.
А, взагалі, на думку начальника поштового відділення В.В.Шуби, іваношийчинці – народ читаючий, активний,  в деяких дворах передплачують по 2-3 видання. Найбільш активні – Т.Є.Шуба, Л.С.Ольховська, В.В.Ольховська, родина Кравченків та ін. Найулюбленіші видання – «Селянська присадибна», «Порадниця», «Люблю готовить», «Семеновна», і, звичайно ж -  наш «Маяк».

            На фото: начальник відділення зв’язку В.В.Шуба

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.