Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Сільська бібліотека як оберіг.

Автор: alex від 11-04-2010, 23:35
  • 0
Сільська бібліотека як оберіг.


Сільський бібліотекар сьогодення має бути обізнаний не лише з тим, який книжковий фонд у бібліотеці чи як знайти необхідну літературу, а й з багатьох інших питань. Адже часто люди з усього села приходять просто порадитись з того чи іншого питання, - так розпочала розмову завідувачка Івано-Шийчинською бібліотекою-філією В.Б.Крошкова. Валентина Борисівна має  загальний стаж бібліотекаря 25 років, а в сільській бібліотеці працює вже двадцять.
За словами жінки, сьогодні бібліотека має непоганий книжковий фонд – більше 16 тис. примірників. Минулого року для бібліотеки було придбано близько 200 екземпляр літератури на суму 10 тис.грн. Шість сотень сільських читачів відвідують бібліотеку, найактивніші з яких – Є.І.Грінченко, К.М.Шуйська, В.О.Григоренко, В.І.Шуба, А.О.Сухина, Т.Ф.Алтухова, Т.І.Цовма. Найбільш до вподоби Івано-шийчинцям пригодницька, історична література, детективи, книги про кохання.
Щоправда, на періодичні видання цього року сільська рада коштів не виділила, і через це страждають багато читачів, які систематично приходили до бібліотеки почитати періодику.
Разом із завідувачкою клубом Н.Г.Пітею Валентина Борисівна проводить різноманітні заходи до народних свят, важливих подій.
Сільську бібліотеку по праву можна вважати оберегом культури на селі.
 

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.