Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Гордість села – його люди

Автор: alex від 8-07-2012, 10:00
  • 85

У кожному селі є люди – його гордість. І нехай вони не створюють якихось технічних шедеврів, унікальних речей, вони по-своєму талановиті. Саме такою творчо неповторною людиною в Олександрівці є Галина Андріївна Білоус.

Все своє життя вона прожила у рідному селі, виростила двох синів та дочку. Вже й правнуки підростають. Працювала тут же -  її трудова біографія насичена, як і у всього тодішнього  покоління. Було важко. Втім треба було піднімати село, відроджувати державу, як би це пишномовно не звучало. Жінка говорить, що жити по-інакшому вони просто не мали права. Скромність та небагатослівність – невід’ємна риса характеру таких людей, як Галина Андріївна. Тож найщирішою подякою їй, мабуть, буде щирий уклін за роботу, терпіння, працелюбність.

Спілкуватися з Галиною Андріївною надзвичайно цікаво. Вона багато чим захоплюється. Любить квіти:

- Не намилуюся їхньою красою, скільки не дивлюсь. Кожна пелюстка неповторна, якими б схожими вони не здавалися на перший погляд, - говорить вона. Все їхнє подвір’я - різноманіття квітів. Яскраво червоні, ніжно бузкові, рожеві, білі, жовті – кольорова палітра незліченна. Разом з донькою жінка доглядає за цією красою. Щоденний клопіт про зелених улюбленців, каже,  додає життєвих сил.

А ще Галина Андріївна цікавиться літературою. Незважаючи на свій поважний вік, вона знає напам’ять безліч пісень, віршів. І не зупиняється на досягнутому – запам’ятовує все нові і нові рядки, береже їх в пам’яті та душі – найкращій людській скарбничці. Хоч автора часто забуває:

- Просто всі вірші про життя.  Вони самі й вкарбовуються в пам’ять. Яка різниця, хто їх написав?! Головне – що рядки торкаються серця і мимохіть їх запам’ятовуєш. Все це народна творчість, можна сказати, - впевнена жінка.

Справді-бо, людська любов і шана – найкраща оцінка. Галину Андріївну поважають в Олександрівці, до її думки дослухаються.

- А вірші, які вона читає, - слухав би і слухав, - говорить про односельчанку голова сільради Сергій Олександрович Глущенко. – Не знаю, щось особливе  в самих рядках чи в голосі Галини Андріївни, та особисто для мене вони схожі на колискові. Такі близькі серцю, ніби щось із дитинства, тремтливо-ніжні. Я пишаюся тим, що в нашому селі є така людина і певен - олександрівці зі мною згодні.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.