Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Свято села у Крисиному вдалося на славу

Автор: alex від 7-07-2012, 08:25
  • 0

Нещодавно в Крисиному пройшло свято під назвою «Моє село – моя родина». Крисинці мали неабиякий привід для святкування, адже їхньому селу цього року виповнилося ні мало ні багато – 248 років!

На дійство зійшлася громада села, завітали і гості з міста, з сусідніх населених пунктів. Це було справді народне гуляння. Крисинський стадіон, де і проходив святковий захід, перетворився на своєрідний імпровізований ярмарок.

Розпочали ж свято головні героїні дійства Явдоха та Солоха, вони ж неперевершені ведучі – бібліотекар сільської бібліотеки Л. В. Юрченко та бухгалтер сільської ради О. М. Семко (на фото справа наліво).  Їхня поява була оригінальною і одразу привернула увагу глядачів. Явдоха в’їхала на «ярмарок» на святково вбраній підводі, а Солоха здійняла куряву на крутому чорному джипі.

Урочистості віншувалися з прекрасними концертними номерами самодіяльних артистів Крисиного, а також богодухівських і максимівських аматорів. Розповіді про минувшину села, його славних людей перепліталися з піснями, гуморесками, танцями. Концерт, без перебільшення, був підготовлений на високому рівні. Усі учасники заходу вкотре довели, що богодухівський край дійсно багатий на таланти.

Від району за дорученням голови райдержадміністрації В. М. Бєлого та голови райради Д. К. Тризни вітали жителів села керівник апарату Богодухівської райдержадміністрації Л. М. Іванова, заступник голови Богодухівської райради І. П. Самутін. Вручили Почесні грамоти директору ТОВ СП «Родіна» О. О. Кондратенку, директору Крисинської ЗОШ З. Г. Харченко, лікарю Л. І. Потаєвій.

Серед поважних гостей на святі була присутня заступник начальника Головного фінансового управління ХОДА Н. Д. Каплуновська. Прибули на День села і колеги - сільські голови. Привітав зі святом крисинців о. Сергій. Побажав парафіянам міцності духу, здоров’я душі і тіла.

Сердечно поздоровив односельчан і сільський голова В. А. Шаров. Подякував землякам за співпрацю, побажав здоров’я, щастя, благополуччя. Найактивнішим працівникам культури, освіти, поштового зв’язку, охорони здоров’я, працівникам сільської ради та депутатам вручив грамоти. А всіх присутніх діточок пригостив смачним морозивом. Відзначили подяками за участь у конкурсі «Моє подвір’я» у номінації «Мій квітничок – як віночок»: В. М. Чуб, В. І. Мовчана, З. Ф. Мовчан, З. А. Стеценко, В. В. і Л. В. Серьогіних, Л. В. Юрченко, Н. О. Загородько, П. Ф. Стріляного. У номінації «Криниця в моєму дворі»: С. Б. Чуб, В. О. та Н. М. Бездітко, М. С. Бабенко. У номінації «Так живе моя худоба» - Е. Герасименко. У номінації «Місце для відпочинку» - В. В. і   В. В. Чуб.

За участь у конкурсі «Моє подвір’я» у номінації «Двір – обличчя господаря» подяки отримали: В. В. Гавриш, В. М. Козош, А. В. та О. Ф. Щербаки, М. Г. Кучков, О. І. Іванченко, Л. П. та С. О. Кичани, В. П. і А. К. Ольховські.

Додав святковості урочистостям і політ літака «Як-52», який, пролітаючи над стадіоном, розсипав вітальні листівки. Такий сюрприз подарував Харківський аероклуб ім. Гризодубової.

Та на цьому свято не закінчилося. Адже всі очікували на головне дійство: кожна вулиця, а точніше її хороші господині, варили польову кашу. І, звісно ж, всі могли поласувати крисинською смакотою. А тут були і варенички, і пиріжки, і огірочки, і домашня ковбаска, і смажена рибка, і запечена качка та багато чого іншого. Отож, за рішенням журі у конкурсі «Крисинська каша – сила наша» не було переможців і переможених. Кожна вулиця отримала особливу номінацію: «Готували – чаклували, смачну кашу подавали!» - вул. Центральна; «Зварили зілля – приворот, що сама каша лізе в рот!» - вул. Набережна; «Господині чепурненькі, ще і каша в них смачненька!» - вул. Жовтнева; «В каші гарний аромат, ну не каша, а відпад!» - вул. Робоча; «В каші цій – козацька сила, якби влізла – всю б поїли!» - вул. Восточна; «Зварили кашу всім на диво, покуштував – і вже щасливий!» - вул. Чалого; «Крисинська каша – чемпіон, нехай нам заздрить весь район!» - вул. Харківська; «Це в країні ще не криза, якщо м’ясо з каші лізе!» - вул. Кузнєцова; «Якби ми «Євро» в Крисине приймали – такою кашею усіх би здивували!» - вул. Космічна.

Варто додати, що, окрім ярмарку «Крисинська смакота», працювали і торгові точки, стояли палатки і столики… Діти могли пострибати на батуті, покататися на підводі, погратися в ігри.

Увечері для всіх селян та гостей лунали пісні у виконанні Андрія Піхи. А кульмінацією свята стало  яскраве фаєр-шоу. Тож свято, як-то кажуть, удалось на славу. А тривало народне гуляння аж до ранку.

Мальовниче село Крисине завжди славилося своєю гостинністю, і це свято є тому доказом.  


Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.