Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Наш край – наш дім, тож не смітімо в нім!

Автор: Sokol від 10-04-2010, 05:56
  • 0
Наш край – наш дім, тож не смітімо в нім!

У традиціях українців – проводити велике весняне прибирання, результатом якого завжди є відчуття задоволення від того, що весняне сонце щиро усміхнеться до нас, а земля після зимового відпочинку прикраситься зеленим уквітчаним килимом.
Кожен з нас намагається зробити посильний внесок у те, щоб наш край був ошатним, доглянутим, прибраним. Як саме? – послухаймо думки земляків.
Євген Овчаренко, лісничий Богодухівського лісництва:
- ДП «Гутянське лісове господарство», як і належить, завжди першим навесні вступає в боротьбу за чистоту краю. Ось і цього року лісівники Богодухівщини вже провели акцію з благоустрою по знищенню смітників на території, що прилягає до траси. Наступного тижня плануємо разом з Павлівським шкільним лісництвом закласти парк у селі. Крім того, в рамках акції «Зелена весна» ми проводитимемо планову посадку та доповнення лісових культур.
А, взагалі, хотілося б звернутися до всіх земляків: давайте поважати один одного і не смітити там, де відпочиваємо.
Ганна Куриленко, Червононивський сільський голова:
- У селі ми вже провели суботник, і він не останній. Депутати, члени виконкому, керівники бюджетних організацій зі своїми працівниками, місцеві жителі доклали всіх зусиль, щоб Великдень ми зустріли у впорядкованому селі. Щоправда, вже немає сил боротися з тим злом, яке роблять невідомі люди: хтось постійно вивозить на узбіччя поблизу копанок кістки свиней і великої рогатої худоби. Червононивці вже не раз там прибирали, але купа «відроджується» знову. З острахом уявляю, який запах відчуватимемо ми, коли припече сонце.

Наш край – наш дім, тож не смітімо в нім!


Наш край – наш дім, тож не смітімо в нім!


Наш край – наш дім, тож не смітімо в нім!


Фото: Ось така купа сміття – рукотворне «диво» людей. Територія поблизу вулиці 8-го Мехкорпусу. Сподіваємося, й тут скоро стане чисто.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.