Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Їх травень поєднав…

Автор: alex від 8-05-2012, 10:39
  • 85
Вони – наша гордість, і в той же час – наш біль. Бо нестерпно щемить душа від розуміння одної простої істини: їх залишились одиниці. Наших рідних, дорогих ветеранів. Кожне спілкування з людьми, які пережили ті часи лихоліття, сповнює душу трепетом і неймовірним почуттям поваги. Хоча самі вони того не усвідомлюють, кожен із них сьогодні – це вже жива легенда.

Під час зустрічі в Шарівці з Миколою Олексійовичем Максимовським та Іваном Андрійовичем Лук’яновим говорили про все – життя, побут, виховання підростаючого покоління. Їхній оптимізм – дивовижна річ. Про що б чоловіки не говорили, вони все розповідають з легкою посмішкою. І лишень коли мова заходить про війну, в очах з’являється смуток.

Призивалися Микола Олексійович та Іван Андрійович з одного села – Мар’їного – Богодухівським військкоматом, але в різні роки. Кожен з них зробив свій внесок, аби сьогодні дітлашня бачила блакить чистого українського неба. У кожного з них своя «військова» доля, але їх поєднує одне, більше, ніж будь що, найсильніше, на віки – свято травневої Перемоги.

Їх травень поєднав…

Учні Шарівської школи напередодні Дня Перемоги вітають ветеранів-земляків: І.А.Лук’янова (крайній зліва) і М.О.Максимовського (крайній справа)

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.