Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


В Ульянівському ДНЗ

Автор: alex від 21-04-2012, 09:57
  • 0

Нещодавно ми побували в Ульянівському дитячому садочку, роботу якого після довгого забуття було відновлено 14 березня 2003 року.

 

Багато зусиль доклали по відновленню роботи цього дошкільного навчального закладу і колишнє керівництво ВАТ «Ульянівське», і відділ  освіти РДА, і батьки, і працівники садочка. Зараз тут працює одна різновікова група, в якій 15 дітей і задіяна лише половина приміщення колишнього дитячого садочка. О.М.Сіренко, завідуюча дошкільним навчальним закладом (працює в цій галузі 40 років), бідкається про те, аби відремонтувати ще одну кімнату, то можна було б прийняти всіх дітей, які потребують дошкільної освіти. Їх можна було б підвозити до дитсадка з усіх прилеглих сіл, разом зі школярами. А ще  можна було зробити для дітей зал для спортивних занять, а там - і музичну залу. 

 

Олександра Михайлівна з великою любов’ю говорить про своїх вихованців і працівників. Усього в ДНЗ працює чотири жінки. Це - вихователь, помічник вихователя, кухар і прачка. Саме вони доклали багато власних сил до ремонту приміщення, щоб його відкрити у 2003 році. І  вже який рік поспіль роблять все, щоб садочок діяв. Вдячна завідуюча і батькам, і спонсорам за допомогу. Завдяки їм здійснюється нормальне харчування дітей: з 2012 року на це йде 15 грн. у день, а батьки сплачують 30% від суми.

 

Олександра Михайлівна щиро вдячна керівництву ВАТ «Ульянівське», особисто В.В. Стрибулю за надану допомогу в придбанні пральної машинки (фото2) з центрифугою, пледів і ковдр для дитячої спальн та ін.

 

Співпрацює садочок і з місцевою школою. Вчителі і учні є частими гостями, особливо на свята, і завжди приносять дітям подарунки.

 

А ще мріють у дитячому садочку про нові іграшки для дітей, відновлення всіх кімнат типового приміщення дошкільного закладу. Тож нехай всі ваші задуми збудуться!

 

Вихователь А.М.Булан зі своїми вихованцями


 

 

Факт. У 2011 році на території Ульянівської сільської ради народилося 8 дітей.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.