Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Розмалюю писанку, розмалюю…

Автор: alex від 13-04-2012, 08:04
  • 0

 

(Зліва направо): Д. Євтушенко, С. Геращенко (вчитель), Н. Тіліченко, Ю. Сидоренко під час розпису писанки

 

Незабаром усі жителі Богодухівщини святкуватимуть велике християнське свято – Великдень. Чудо Христового Воскресіння об’єднує всіх людей вірою у перемогу світла над темрявою, добра над злом, життя над смертю. У цей час люди відкривають Богу свої душі, просять наповнити їх духовною силою і надією.

 

Символом Великодня, без сумніву, є паска. І невід’ємний атрибут святкування -  писанка.  Виготовлення писанок пов’язувалося з дохристиянським народним звичаєм зустрічі весни, пізніше - з Великоднем.

 

Знаємо, що в нашому районі  не лише дорослі, а й малеча захоплюється писанкарством. Ось уже не один рік навчає цьому мистецтву учнів Братеницької ЗОШ вчитель іноземної мови та образотворчого мистецтва С. П. Геращенко. Як зазначає Світлана Петрівна, сьогодні не лише діти, а й їхні батьки зацікавилися виготовленням писанок, бісерівок, мальованок, дряпанок… Взагалі, у школі пасхальній тематиці приділяється багато уваги, учні беруть активну участь у  виставках, що проходять у школі, районі.

 

А роботи цих учнів – це справжній витвір мистецтва. Побачивши на власні очі пасхальні вироби, зроблені руками школярів, вкотре переконуєшся, що є у нас талановита молодь. І добре, що є такі ентузіасти, як Світлана Петрівна Геращенко. Адже навчати цьому особливому мистецтву може та людина, яка має добре серце і щиру душу.

- Без сумніву, я пишаюся своїми учнями, - говорить Світлана Петрівна. - Сподіваюся, що вони будуть таким ж активними й надалі. Горда школярами Дмитром Євтушенком, Юлією Сидоренко, Наталією Тіліченко, роботи яких на виставці-конкурсі «Барви Слобожанщини» були визнані як одні з найкращих. Думаю, що нам є над чим працювати, адже відродження та збереження традицій і звичаїв українського народу є дуже важливим у вихованні підростаючого покоління.


Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.