Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


В. Субота: «Головне – не розчарувати громаду»

Автор: alex від 12-04-2012, 10:12
  • 0

 

 

 

Івано-Шийчинським сільським головою уже чверть століття працює В. А. Субота (на фото). Ця посада дуже відповідальна, і кого, як не його, хвилює доля територіальної громади в цілому, і кожного громадянина зокрема. Проблем у сільського голови вистачає.Та найголовніша, на думку очільника громади, -  газифікація сіл, над чим працює вже не один рік.

 Як господарюється Володимиру Андрійовичу - про це наша розмова.

 

- Володимире Андрійовичу, Ви уже багато років обіймаєте посаду голови, чи можете похвалитися якимись здобутками?

- Коли мене вперше обрали сільським головою, планів і задумів було чимало, дещо вже зроблено, а щось через певні обставини виконати не вдалось. У міру можливостей разом з депутатським корпусом намагаємось вирішувати нагальні проблеми: освітлення вулиць, ремонт дахів, доріг, благоустрій території тощо.

 

Минулого року установили європаркан біля меморіалу Слави, поблизу Братеницької ЗОШ за кошти сільської ради зробили дитячий майданчик. Цього року за рахунок СТОВ ім. Ватутіна замінили вхідні двері у Івано-Шийчинській ЗОШ. 

 

- Над розв’язанням яких проблем працюєте нині?

- Найбільшою проблемою усіх сіл сільської ради є відсутність газифікації. Саме тому наші села старіють, молодь не хоче тут залишатися, а старше покоління відходить і вічність, тож і будинків пустує чимало. Протягом тривалого періоду намагаюся розв’язати  цю проблему. Уже втретє виготовляємо проектно-кошторисну документацію на газопровід високого тиску. А що буде далі… Без сумніву, якби в оселях мешканців села з’явився блакитний вогник, побутові б умови покращилися. Нині люди запасаються дровами, вугіллям, аби мати тепло в  домівках. Користуючись нагодою, хочу подякувати  майстру лісу Богодухівського лісництва, депутату сільської ради М. І. Потруху, який забезпечує людей на селі дровами, здійснює доставку на власному транспорті.

 

Турбує сільчан і освітлення вулиць. Наразі виготовляється кошторисна документація, думаю, що в червні  буде світло на центральних сільських вулицях.

 

Плануємо відремонтувати три колодязі загального користування: два в Івано-Шийчиному і один - у Братениці. Хочемо збудувати дитячий майданчик біля Івано-Шийчинської ЗОШ. Довго обговорювалося питання про відкриття дитсадків, і вже з першого вересня при Братеницькій і Івано-Шийчинській школах діятимуть ДНЗ.

 

Наразі активно займаємося благоустроєм територій, впорядкуванням пам’ятників… А ще плануємо цього року розпочати будівництво храму Різдва Іоанна Христителя Харківської єпархії Української  Православної церкви за кошти спонсорів.

 

- Коли їхали з робочим візитом, відчули на собі, що  дороги у  сільській раді теж незадовільні.

- Наші дороги – це проблема не одного десятиліття. Той мізер, що виділяють сільській раді на ремонт доріг, вистачає лише на метр шляху. Наприклад, цього року нам виділили лише 17 тис. грн. А загальна протяжність доріг 26 км. Тож про капітальний ремонт нічого й говорити. Намагаємось щороку здійснювати хоча б ямковий. Слава Богу, що сільській раді в цьому допомагає СТОВ ім. Ватутіна.

 

- Володимире Андрійовичу, окрім СТОВ ім. Ватутіна, які ще господарства розташовані на території Івано-Шийчинської сільської ради?

- Це - СФГ «Влад», СФГ «Ефект», СФГ «Кленівське», СФГ «Лебідь», СФГ «Пчелка», СФГ «Руслан», СФГ «Стимул», ФГ «Злагода-2010», ФГ «Шанс», ФГ «Шубське». У міру своїх можливостей ці господарства також допомагають сільській раді, за що їм велика вдячність.

 

- А чи часто до Вас приходять селяни з приводу якихось особистих питань?

- Не скажу, що дуже часто. В основному, люди йдуть до сільради то довідку отримати, то якийсь документ, то питання землекористування вирішити. Селяни звичні до проблем (їх у селі вистачає), звикли і долати їх самотужки. Та коли людина приходить з якоюсь важливою проблемою, стараємось допомогти, шукаємо шляхи вирішення, не залишаємо громадян наодинці зі своїми проблемами. Вважаю, головне -  не розчарувати сільську громаду.

 

- Дякую за цікаву розмову. Сподіваюсь, що всі Ваші задуми здійсняться.

 

Факт. На сьогодні на території Івано-Шийчинської сільської ради проживає 1111 людей.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.