Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Діти - наша гордість

Автор: alex від 10-04-2012, 09:18
  • 0

Зазвичай існує стереотип, що у сільських школах рівень підготовки учнів нижчий, ніж у міських. Так, у цих навчальних закладах проблеми є, але з думкою, що учні менш підготовлені, директор Івано-Шийчинської школи І-ІІ ст. Тамара Вікторівна Яковлева ніяк не погоджується: 

- У нас навчаються діти, які достойно представляють не лише нашу школу, а й район на обласному рівні. Можливо, у них є невпевненість у власних силах, але знання і талант – не залежать від міста проживання. У нас навчається багато учнів, які неповторні у своїх здібностях. От, наприклад, хочу відзначити Сергія Суботу. У минулому році він переміг у хіміко-біологічному турнірі ім. І.Мечникова – посів серед учнів Харківщини І місце. Тетяна Євтушенко – не однократний переможець і призер районних олімпіад з хімії, біології та фізики. Сьогодні вона навчається в заочній хімічній школі ХНУ ім. В.Н.Каразіна, хоча поки що вона учениця лише 9 класу. Добре, що наші ВИШі відслідковують обдарованих дітей.

 

Учень 8 класу Володимир Глітко посів І місце в районній олімпіаді з німецької мови. За високий рівень виконання у районному конкурсі-фестивалі виконавців гумористичних творів «Смійтеся на здоров’я» Юрія Усатого журі відзначило грамотою. Кожен учень має свій талант, тому намагаємося залучати дітей до різноманітних конкурсів усіх рівнів – обласних та всеукраїнських. Наші першокласники отримали два «золотих колоски» в однойменному конкурсі. У спортивних змаганнях теж не пасуть задніх. Наші випускники – чемпіони України та області. Невже це не привід пишатися дітьми? Вони – наша гордість!

 

 

(Зліва направо): Володимир Глітко, Юрій Усатий, Тетяна Євтушенко, Сергій Субота.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.