Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


З ДУМКОЮ ПРО МАЙБУТНЄ

Автор: alex від 26-03-2010, 23:34
  • 0
З ДУМКОЮ ПРО МАЙБУТНЄ

З ДУМКОЮ ПРО МАЙБУТНЄ


У Гутянській ЗОШ виробилась струнка система з підготовки учнів до самостійного життя. Ця робота проводиться починаючи з 1 класу. Неоціненну допомогу в цьому напрямку надає Богодухівський районний центр зайнятості.
Нещодавно (19.03. 2010) за ініціативи директора школи Кравченко В.М. та центру зайнятосіт учні 9-А і 9-В класів разом з класними керівниками Кондатенко О.В. і Шутка Є.В. побували у Богодухівському районному центрі зайнятості та районному центрі соціальної служби для сімї, дітей та молоді Богодухівської РДА. Повчальною та корисною видалася ця поїздка для дітей.
У районному центрі соціальної служби для сімї, дітей та молоді Богодухівської РДА учням надала інформацію Остахова Ю.О. спеціаліст 1 категорії районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді про проблему наркозалежності та ВІЛ-інфекції в регіоні. Статистичні дані та переглянутий фільм справили велике враження на дітей і стали застереженням у правильному виборі способу життя.
Головний спеціаліст відділу надання соціальних послуг (профконсультант) Богодухівського РЦЗ Філіпова О.В. ознайомила учнів із станом ринку праці, послугами служби зайнятості. Розповіла, які професії є актуальними і потрібними. Учні поділилися своїми захопленням, уподобаннями планами на майбутнє і отримали кваліфіковані поради щодо подальшого обрання професії. Із задоволенням переглянули ряд відеофільмів про різні професії. З яких дізналися про специфіку фахів та про якості та риси, які потрібні людям цих професій. З захопленням діти проходили тестування на виявлення здібностей і нахилів до певного фаху. Кожному з учнів комп’ютер видав поради і рекомендації щодо подальшого обрання спеціальності, професії, а також застереження від небажаних помилок у виборі професій. Для декого з учнів отримана інформація була цікавою і неочікуваною. Це примусило їх замислитися і переглянути свої плани на майбутнє.Учні та батьки Гутянської ЗОШ
вдячні Богодухівському РЦЗ та
РЦССССДМ
за корисну і потрібну інформацію.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.