Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Святкували Жіночий день всією громадою

Автор: alex від 9-03-2012, 09:09
  • 0

Найперше весняне свято - Міжнародний жіночий день святкували і в усіх населених пунктах Сазоно-Баланівської сільської ради. 

 

А почалося все з вручення продуктових наборів жінкам похилого віку, багатодітним та малозабезпеченим сім’ям, ветеранам та учасникам Великої Вітчизняної війни. В сільській раді привітали жінок, активних учасниць суспільного життя села: З.П.Скибу, О.В.Рекало, Л.П.Герасименко, Н.В.Кощій, С.М.Омельченко, Л.І.Шафоростову, М.В.Білоус, В.І.Овчаренко, І.Ю.Засід, Т.В.Найпак.

 

У Сазоно-Баланівській та Горьківській ЗОШ І-ІІ ст. відбулися чудові святкові ранки (дир. Ж.М.Карпенко і Н.О.Церковна та організатори свят Н.Т.Стеценко, Т.О.Герман, А.І.Попова та колектив вчителів). Яскраві виступи учнів нікого не залишили байдужими: запальні танці, веселі інсценівки. Також різноманітні конкурси і змагання, у яких переможницею стала Лілія Ходакова. А завершилось святкування  концертно-розважальною програмою, підготовленою учасниками художньої самодіяльності Сазоно-Баланівського СБК. Зал був вщент переповнений. Були тут жителі і сусідніх сіл: Ріпки, Вертіївка, Горького, Крупчино. Присутні отримали справжнє задоволення від свята. Вміло вели програму ведучі Руслан і Олена Герасименки. Зворушливі пісні про маму (Надія Стеценко і Аліна Овчаренко), ліричний танок (Євген Липчанський і Анна Дем’янчук), гумористичні номери у виконанні подружжя Герасименків, Зої Гмиренка і Василя Кожі, Сергія Іванських і Олексія Гмиренко, Людмили Кургузкіної, Руслана і Олега Герасименків, Надія Стеценко викликали бурхливі оплески залу. Прикрасили концертну програму бабусі-ягусі у виконанні Зої Гмиренко, Людмили Кургузкіної, Олени Герасименко, Аліни Овчаренко. Прикрасив концерт і східний танець у виконанні Марини Козакової.

 

А організували всю святкову програму директор СБК Л.П.Герасименко та бібліотекар О.В.Рекало.

 

Це вже не перше свято, підготоване  самодіяльними аматорами. Тож село живе, повниться світлом і добром.

 

Хочу щиро подякувати жінкам: О.М.Воропай, В.А.Липчанській, О.І. Липчанській, В.А.Біляєвій, Є.Ф.Омельченко, Л.М.Воропай, В.П.Старченко, Л.Л.УхінійО.Ф.Функ, К.С.МірошниченкоЛ.Я.Обух; працівникам сільської ради: Г.М.Савчук, О.Д.Савельєвій, Л.О.Бондаренко, О.А.Квартник; керівникам гуртків: В.М.Дмитренко і Т.В.Найпак. Саме завдяки таким людям легше долати труднощі сьогодення, вирішувати нагальні проблеми громади.

 

Від усієї душі хочу подякувати всім цим небайдужим до долі рідного села людям, які допомагають підтримувати і розвивати найкращі традиції українського народу, відроджувати повноцінне життя на селі. Спасибі вам.

 

 

 

 

 

 

                  Є. Малайдакова,  

                 Сазоно-Баланівський 

                         сільський голова

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.