Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


СЛУЖИТИ ЛЮДЯМ НЕ КОЖЕН УМІЄ...

Автор: alex від 23-03-2010, 21:52
  • 0
СЛУЖИТИ ЛЮДЯМ НЕ КОЖЕН УМІЄ...


Березень цього року не зовсім ласкавий до тих, хто чекав його з нетерпінням. Ще не розтанули сніги і нашарування льоду, вночі мороз дошкуляє, але вдень пригріває сонечко. І в повітрі вже вчувається владний подих весни, дух оновлення всього живого на землі. Зовсім скоро вийдуть в поле сільські трударі, а поки що є час помилуватися першими ознаками весни, перегорнути сторінки пройденого життя. Є час пофілософствувати над сенсом нашого буття.
У Юрія Григоровича Германа обмаль часу, щоб вдатися до філософських роздумів. Він належить до когорти людей, яким все болить, а спокій лише сниться.


На початку 90-х років минулого століття молодий і перспективний спеціаліст Юрій Герман очолив щойно організований в селі Сазоно-Баланівці цех з виробництва сільськогосподарської продукції Харківського заводу «Серп і молот». Турбот у молодого керманича було багато. В господарстві налічувалося до 500 корів, близько 1000 свиней і майже 2000 гектарів орної землі. До того ж треба було подбати про гідні умови для проживання робітників сільськогосподарського цеху. Вже через два роки на виділені заводом кошти було зведено 10 індивідуальних помешкань, і 10 сімей того року справили новосілля.
Роки збігали у турботах. Сьогодні Юрій Григорович з сумом пригадує, як мало свого часу віддавав родині. Хіба забудеш, з якою радістю зустрічали його вдома діти Катруся і Костя, дружина Тетяна Олексіївна, яка викладала в місцевій школі іноземну мову.
У Юрія Григоровича – природній талант керівника. Тож справи в його господарстві швидко пішли вгору. Високі показники у виробництві молока і м’яса дивували навіть керівництво заводу в Харкові. Та не лише заради показників працював керівник цеху. В господарстві обновлялися виробничі приміщення: з’явилися критий тік, добротні склади та інші підсобні приміщення. Машинно-тракторний парк поповнився новою технікою. На прикладі господарства у Сазоно-Баланівці Юрій Григорович показав, настільки міцним і успішним може бути союз серпа і молота, про який так багато говорилося у тогочасній ідеології.
Планів на майбутнє у молодого керівника було багато, однак сталося не так, як гадалося. Сумнозвісні 90-ті роки ХХ століття наклали свій відбиток на життя села і господарства. Завод «Серп і молот» почав занепадати, а згодом, коли вирізали всю худобу в сільськогосподарському цеху, взагалі відмовився від підсобного господарства. Все це близько до серця сприймав Юрій Григорович: те, що він створював роками, рушилося на його очах впродовж кількох місяців. Він добровільно пішов з посади керівника, не бажаючи докладати своїх рук до перетворення успішного господарства на суцільну руїну.
Однак вже наступної весни щімко стислося серце і покликало до себе поле. Включившись у фермерський рух у районі, Юрій Григорович Герман на землях Петропавлівської сільської ради створив фермерське господарство. Він ніколи не шукав у житті і в праці легких шляхів, адже для вирощування обрав не культури, що потребують найменших затрат праці, а зайнявся вирощуванням городини. А це, як відомо, - додаткові турботи і більш дбайливий догляд,своєчасна реалізація і спеціальні умови зберігання зібраного врожаю. Зате яка радість в родині, коли все успішно складається, і соковиті овочі йдуть до столу споживачів!
За цей час виросли і стали на ноги діти Юрія Григоровича. Донька Катруся, випускниця юридичного факультету, вирішує всі юридичні питання фермерського господарства, син Костянтин, студент-комп’ютерник, допомагає батькові шукати нові технології вирощування стосовно кожної культури. Тетяна Олексіївна координує діяльність всієї родини, пригощає смачними обідами не лише чоловіка й дітей, а й робітників у полі. Ось така працьовита родина мешкає у Сазоно-Баланівці.
Є ще одна сфера діяльності фермера Юрія Германа. Він – депутат сільської ради. Будучи депутатом районної і сільської рад, він зробив чимало добрих справ. Про нього в селі кажуть, що він депутатських турбот не лише не уникає, він сам їх шукає. Асфальтована дорога до села Ріпки, ремонт і реконструкція сільського будинку культури, на даху якого вже підростали тополі, обладнання у відремонтованому приміщенні світлих і сучасних шкільних класів, газифікація села – ось далеко не повний перелік депутатських справ Юрія Григоровича Германа. І все це зроблено шляхом неймовірних зусиль депутата, через подолання зневіри односельців щодо позитивного ви-рішення проблем, через байдужість чиновників і необхідність стукати у різні двері. Але Юрію Григоровичу, як показало життя, це вдається, бо служити людям не кожен уміє.
На сьогодні невгамовний депутат не заспокоюється - весь у турботах щодо проведення водогону, реконструкції дитсадка, благоустрою села...

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.