Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


У тваринництві є позитивні показники

Автор: alex від 30-03-2012, 10:34
  • 0

 

Питання тваринництва сьогодні в країні загалом – одні з найактуальніших. Бо зачасти говорити про приріст і позитивні зрушення в галузі не доводиться.

 

У нашому районі з початку року все ж таки «плюс», за інформацією управління агропромислового розвитку РДА, спостерігається. У сільськогосподарських підприємствах. Збережено поголів’я великої рогатої худоби, з них корів – понад 1650. 

 

Молока за 2 місяці 2012 року одержано 756 тонн, що на 6 % більше, порівняно з аналогічним періодом минулого року. У середньому по району від 1 корови отримано 456 кг молока, що на 47 кг більше, ніж у 2011. На сьогоднішній день загальний валовий надій молока перевищує минулорічний показник на 2,5 тонни (16 %), і в розрахунку на корову складає 11,2 кг.

 

Також можна говорити про збільшення в господарствах району виробництва м’яса худоби – 94 тони, що на 37 більше (66 %), і зросла вдвоє його реалізація.

 

Позитивні цьогорічні показники господарств району, перш за все, пов’язані з кращою заготівлею кормів та підвищенням рівня організації робіт на фермах.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.