Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Вчителько моя…

Автор: alex від 6-03-2012, 08:53
  • 0

Правду кажуть, що хороших і добрих учителів памятають усе життя, їхні мудрі настанови йдуть пліч-о-пліч з учнями. Саме такою вчителькою, справжнім педагогом є  О.І.Артюх, колишній директор Гутянської школи, вчитель української мови і літератури, ветеран педагогічної праці.

 

Про Олександру Іванівну не так давно писала газета з нагоди її  80-річного ювілею. Але як не розповісти хоч трохи про свято, яке організували її вдячні учні 5 березня з нагоди особистого ювілею? Адже це було не просто свято, вшанування, це була своєрідна виховна година, присвячена улюбленій вчительці. З квітами, словами вдячності, подарунками… Скільки теплих слів звучало на адресу іменинниці з уст її учнів, колег, друзів – це був ніби феєрверк поваги і щирого вшанування.

 

П’ятого березня в актовій залі Гутянської ЗОШ I-III ступенів (яка, до речі, була вщент заповнена)  відбулося урочисте і святкове дійство з нагоди ювілею відмінника народної освіти, ветерана педагогічної праці, колишнього директора цього навчального закладу О.І.Артюх.

 

У творчих учителів - успішні вихованці. І  Олександра Іванівна пишається кожним своїм учнем. Урочистості, які перетворилися у справжнє родинне свято, були наповнені любов’ю, пошаною, вдячністю.

 

Море квітів, грамоти, теплі слова, позитивні емоції – все це додало ювілярці, як вона сама зізналася, здоров’я та оптимізму. Тож з роси і води Вам, Олександро Іванівно!

 

 

 

Серед учнів О.І. Артюхшановані  на Богодухівщині і Харківщині люди: (зліва направо) заслужений працівник сільського господарства С.В. Гаврикфермер О.І. Костенко, депутат Харківської обласної ради І.Я. Демяненко, заслужений працівник промисловості, директор Богодухівського електромеханічного заводу ДНВП «Обєднання Комунар» М.Б. Пушкар, голова Богодухівської районної ради  Д.К.Тризна. Учні дякують своїй улюбленій вчительці О.І. Артюх (крайня справаза життєву мудрість, повагу до людей, міцні знання.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.