Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


ПРО ТИХ, ХТО ПОРУЧ

Автор: alex від 20-03-2010, 01:42
  • 0
ПРО ТИХ, ХТО ПОРУЧ


Понад 20 років на варті здоров'я.
Сніжна зима цього року затягнулася аж до березневих свят. Та все одно душа радіє весні, сонцю і новому дню. Бо така вона вже є - Світлана Григорівна Бикова,завідуюча Воскресенівського ФАПу. Оптимістка і життє-любка, і зовсім не тому, що майже щодня сти­кається з людським болем і людськими стражданнями.Вже 20 днів вона на варті здоров'я своїх односельців, знає проблеми зі здоров'ям кожного мешканця Воскре-сенівки. А її вдячні підопічні з надією дивляться на сільський ФАП, як на острі­вець спасіння у скрутну хвилину. Аби тільки там були ліки, найнеобхідніші засоби лікування, аби тільки там було тепло і затишно, аби тільки їх зустрічала доб­ра і привітна Берегиня здо­ров'я.
Не найкращі часи пережи­ває нині сільський фельд­шерсько-акушерський пункт. Світлана Григорівна пам'ятає, як раніше і ліків було вдосталь, і хворіло лю­дей менше, і діточок на об­ліку стояло більше, і запаси дров, здається, ніколи не кінчалися. Про це все час­тіше вона лише згадує. їм же з працівницею ФАПу Ольгою Іванівною Рудик доводиться дефіцит дров та ліків компенсувати своїми щедрими серцями, людя­ним ставленням до своїх пацієнтів. Як показує досвід, частенько і ці немаловаж-ливі фактори сприяють швидкому одужанню і по­кращенню самопочуття.
Березневе сонце все ла­гідніше зігріває землю.Світлана Григорівна по­сміхається весні, пам'ятаю­чи про кожного свого паці­єнта: троє малюків набира­ють вагу наче з її благосло­вення, а от у стареньких її пацієнтів загострюється гіпертонія у зв'язку із сезон­ними змінами погоди, є , на жаль, і онкохворі. Бо таке воно є життя - з радощами і печалями, з болями і хворо­бами, змінити одвічну суть якого не в змозі навіть вона - завідуюча Воскресенівсь­кого ФАПу з 20-річним ста­жем роботи, з невичерп­ним запасом гуманізму і оптимізму.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.