Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Рибачка Павлівна

Автор: alex від 9-03-2012, 10:00
  • 85

Рибачка Павлівна

 

Незвичайну рибалку – жінку зустріли ми на хрущово-микитівському ставку. Уявіть: жінці 77-й рік, а вона і влітку, і взимку, за будь-якої погоди, йде на риболовлю. Тут її знають усі. Для місцевих і приїжджих рибалок «Павлівна», як вони її називають, стала своєю, рідною. Взимку, коли вже немолодій жінці важко самій зробити лунку, – чоловіки з радістю їй допомагають.

Надія Павлівна Роженко захопилася риболовлею давно, ще на початку 90-х.

- Вийшла на пенсію. З’явилося більше вільного часу, от і захопилася риболовлею, - розповідає жінка. – А «заразила» мене цим хобі (сміється) моя покійна нині сусідка – Галина Захарівна Григоренко.

Як зізнається Надія Павлівна, сьогодні вона вже не уявляє життя без свого захоплення. Ні дощ їй не заважає, ні люті морози.

- Взимку мені навіть краще рибалити, - розповідає жінка. – Адже часу більше, ніж влітку, коли треба поратися по городу. Мій город виходить до ставка, тож як можна спокійно спостерігати? Мене щодня ніби «тягне» сюди, на риболовлю.

- А який найбільший був Ваш улов? – запитую.

- О! – емоційно розпочинає рибалка. – Було навіть, що за день спіймала більше ста окунів з однієї лунки. Найбільша риба, яку принесла додому, важила  близько кілограма. А колись влітку на вудку майже піймала таку велику рибу! Мабуть, кілограмів з вісім було. Але, на жаль, здобич зірвалася з гачка. Що роблю з рибою? – продовжує жінка. – І солю, і смажу, і консерви роблю. А для онучки Тетянки, як приїжджає з Харкова, немає більшої смакоти, як моя таранька.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.