Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Т. Доценко: «Де співпраця - там і перспектива»

Автор: alex від 26-07-2011, 13:09
  • 0
Т. Доценко: «Де співпраця - там і перспектива»


Т.І.Доценко лише перше скликання головує у Куп’єваській сільській раді, тож рано ще говорити про результати і успіхи в її роботі. Але про те, що Тетяна Іванівна намагається повсякчас дбати про поліпшення добробуту своїх односельців- сказати варто.

- Ніколи не думала, що на цій посаді буде так важко, - зізнається жінка. - Адже треба бути і землевпорядником, і юристом, і дільничним… Але, як кажуть в народі, взявся за гуж- не кажи, що недуж. Тож разом із земляками намагаємося вирішувати питання життєдіяльності громади, проводимо заходи, суботники. Щоправда, прикро інколи, що не всі жителі підтримують такі добрі починання. Але в той же час радісно, що є люди, які готові у будь-який день і час прийти на допомогу, і самі виявляють ініціативу. Ось, приміром, наші ветерани, які постійно дбають про благоустрій біля пам’ятника, у центрі села. Завжди допомагають жителі села, зокрема, депутати сільради - Р.Байрамов, В.Ємельяненко, О.Ємельяненко, А.Рубан, М.Бондар та Н.Кобзар, ін. На кожне свято матеріально підтримують наші підприємці: О.Константинов (ПП «Константа»), фермер В.Миколаєнко, В.Гапонцев (СФГ «Гапонцев В.Б.»), В.Присіч (СФГ «Віра»), О.Рубан (СФГ «Зірка») та ін. Тож хочу через газету подякувати їм усім.

Проблеми у нас, звичайно, як і у кожній сільській раді, можна сказати, спільні. Коштів катастрофічно не вистачає на першочергові потреби, не говорячи про розвиток. Знаєте, нещодавно читала у «Маяку» сторінку про життя забродівської громади, і дивувалася, що ми як близнюки, наших жителів хвилюють аналогічні питання: дороги, освітлення тощо. Сьогодні у нас проживає 28 дітей дошкільного віку, тож дуже хочеться вірити, що село потроху молодітиме, розвиватиметься. Наша Куп’єваха- надзвичайно красива і мальовнича, для туристів могла б стати «родзинкою» нашого краю. Але це – перспектива на майбутнє. А у найближчих планах-ремонт приміщення ФАПу, доріг, приведення до ладу водонапірних веж, освітлення хоча б центральних вулиць. І, впевнена, разом з громадою нам це під силу.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.