Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Бабуся Ганна – довгожителька

Автор: alex від 26-07-2011, 12:00
  • 0
Бабуся Ганна – довгожителька


Г.М. Ємеляненко, корінній жительці Куп’євахи, пішов уже 98-й рік, народилася вона 1914-го. Тож на віку побачила всього, пережила всі епохи історії цього і минулого століть.

І у мирний час, і у час лихоліть працювала, не покладаючи рук, на полі. Напевно, в цьому її секрет довголіття. А ще в тому, що уміє зберігати спокій і стриманість у важких ситуаціях, уміє радіти навіть маленьким позитивним моментам. І навіть у свої сиві літа вона не втрачає оптимізму, радіє спілкуванню з дітьми, онуками, правнуком, які постійно відвідують Ганну Микитівну. Ось і розмовляючи зі своїми домашніми улюбленцями - Мурчиком і Рижиком (на фото) з уст бабусі не сходить посмішка.

- З чоловіком Григорієм Григоровичем прожили більше 40 років, а вже 30 років, як немає його на цьому світі. Хороший у мене був Григорій, ні мене, ні дітей ніколи не образив, - згадує жінка. - Жили добре, часто пригадую свого чоловіка.

Немає на цьому світі вже і сина, Віктора, таке, на жаль, життя…

А донька Клава, онуки кожні вихідні відвідують рідну людину, допомагають. До речі, у Ганни Микитівни і донька, і онуки- лікарі-стоматоги. А одна онучка- актриса. Всі люблять маму і бабусю, не залишають наодинці з проблемами, от і зараз допомагають провести у хату газ. Забирали вже її до себе у Харків, але довгожителька там не витримує: кличе до себе хата у Куп’євасі, тож повернулася до рідного порога.

Здоров’я й сил з кожним роком не додається. Вже й зір поганий, і слух підводить. Все забрала тяжка праця з раннього дитинства. Тож від душі побажання довгожительці - здоров’я та сил, аби топтати ряст до свого століття.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.