Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Вона розмовляє з квітами

Автор: alex від 26-07-2011, 10:56
  • 0
Вона розмовляє з квітами


- Зранку вийду у свій квітник і запитую: «Як ви, мої дорогенькі?». А вони у відповідь мені посміхаються, піднімають настрій, - так говорить про свої квіти жителька Куп’євахи Г.А.Яценко.

Те, що Галина Андріївна любить квіти - видно з першого погляду: вони у неї доглянуті, розмаїті, у її дворі – справжній казковий квітковий рай. Яких тут тільки квітів не побачиш!

Тільки-но зійде сніг - у Яценків зацвітають проліски, потім- тюльпани, нарциси, бульдонеж, бузок, флокси, піони … А зараз тут - і майори, і троянди, і флокси, і лілії, і клематиси, і петунії, і папороть… А чорнобривці і айстри- то взагалі окрема історія і любов з дитинства. Напевно, через те, що ці традиційні українські квіти вирощувала на городі вже покійна мама.

- Ви б приїхали, коли зацвітуть жоржини-це краса, яку не описати, - говорить Галина Андріївна. - Вони ростуть якраз біля вікна у кімнату, тож вранці як загляне ця чудова квітка до мене у вікно- одразу світліє на душі.

Господиня любить дарувати радість і рідним, друзям, сусідам, роздаючи їм насіння, саджанці, та й самі квіти.

- А ось жодну троянду ніколи не зріжу- рука не піднімається, бо це ж цариця квітів, - говорить Г.А.Яценко, з ніжністю дивлячись на красивучу пишну троянду (на фото), саджанець якої подарував їй син. - А, взагалі, я люблю кожну свою квітку, вони всі незрівнянні.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.