Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


О.Дегтяр: «Щоб мати результат, треба наполегливо працювати»

Автор: alex від 22-07-2011, 12:16
  • 0
О.Дегтяр: «Щоб мати результат, треба наполегливо працювати»

О.І. Дегтяр з сином Романом – агрономом

Україна – велика аграрна держава. Її сільське господарство – одна з основних галузей матеріального виробництва, що відіграє важливу роль у житті суспільства. Тому відродження українського села і селянства є найважливішим завданням нашої держави. Розвиток фермерських господарств - це один із пріоритетів ринкової економіки нашої країни.

Без сумніву, сам процес ведення фермерства – наполеглива, тяжка праця, що багатьом не під силу. Для цього треба мати знання, певний досвід, хист, якщо хочете.

Одним із таких господарів, який не боїться нелегкої селянської праці, є голова СФГ «ДОН» О.І.Дегтяр з Вінницьких Іванів.

- Без перебільшення, тяжкою працею дістається вирощений хліб та інша сільськогосподарська продукція,- говорить Олександр Іванович. - Я розпочинав свою діяльність в 1995 році на 31 гектарі землі, яку виділила сільська рада для ведення господарства. З техніки у мене були старенький трактор «Т-74» та такий же «молодий» автомобіль «ГАЗ-52».Згодом до своїх «гектарів» додав власні земельні паї та паї своєї родини. Сьогодні обробляю вже 120 гектарів. Якщо цікаво, що на них посіяв, скажу: 90 гектарів пшениці, 15 гектарів цукрового буряку та 15 гектарів- чорний пар.

Звичайно, за 16 років сталося багато змін, технічний парк суттєво змінився. Приємно було побачити на власні очі потужні трактори : «Т-150», «ХТЗ-121» , « МТЗ-80», серед них і нової модифікації. Є у господаря зернозбиральні комбайни «ДОН-1500», косарка «КПС-5Г» та цукрозбиральний комплекс: комбайн «КС-6», «БМ-6» з трактором «Т-70», вантажні автомобілі «ГАЗ-53».На дворі знаходиться і навісна та причепна сільгосптехніка: сівалки, культиватори, плуги та причепи… До речі, вся ця техніка знаходиться в належному стані. Є у фермера також майстерня, ангар для зберігання зерна, критий тік з обслуговуючою технікою: віялками, зернопогружчиками та протруювачем.

– Олександре Івановичу, як Вам вдалося у цих непростих умовах сьогодення не просто виживати, а гідно розвиватися? - не утримуюся від запитання.

- Вся цю техніку та будівлі придбав, звичайно, самотужки. Скажу відверто: щоб мати результат, треба наполегливо працювати, вболівати за результат, намагатися не стояти на місці. Одне слово, це повсякденна копітка робота, особливо коли проходить посівна та жнива. Добре, що син Роман допомагає, після закінчення Полтавської державної аграрної академії працює в господарстві агрономом. Ось давайте подивимося на поля, де Роман вже доклав свої знання по вирощуванні пшениці та цукрових буряків,- додає Олександр Іванович.

О.Дегтяр: «Щоб мати результат, треба наполегливо працювати»

Цукровий буряк цього року вродив добре!

З великою радістю погоджуюся на пропозицію. І ось ми – на полі. Справді, культури на полях цього господарства, на мій погляд, вирощуються за сучасними технологіями, тому й результат, як кажуть очевидний. Та це й не дивно: господар завжди переймає досвід передових господарств по вирощуванню зернових та технічних культур, і ніколи не боїться нового, не боїться вчитися.

Наразі жнива у розпалі, тому зернозбиральна техніка господарства дружно працює на повну потужність. Один із комбайнів якраз працював на полі з подрібнювачем соломи, а це означає, що мешканці села, як завжди, матимуть змогу придбати солому для худоби. Без сумніву, це для сільчан велика підмога, і вони вдячні фермеру. Він завжди допоможе селу: чи то взимку прочистити дорогу від снігу, чи то влітку вирішити якесь питання. Ось і нещодавно за його, зокрема, безпосередньої участі і сприяння у Вінницьких Іванах на належному рівні було організовано День села та футбольний турнір. Односельці поважають О.І.Дегтяря, саме тому висловили йому довіру і обрали районним депутатом. Тож побажаємо цьому трудолюбивому чоловікові благополуччя в нелегкій долі аграрія, добрих врожаїву.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.