Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


З.Г. Харченко: “ Діяльність наших педагогів спроектована на створення ситуації успіху для кожного учня”

Автор: alex від 1-07-2011, 18:55
  • 0
Сьогоднішня наша розповідь про Крисинську ЗОШ І-ІІІ ст. буде останньою в цьому навчальному році в рубриці «Як живеш, сільська школо?» Побували ми в ній наприкінці червня, коли в школі вже пройшли всі урочистості з нагоди закінчення 2010-2011 навчального року і повним ходом йшов ремонт шкільних приміщень. Майже всі класні кімнати вже готові до прийому учнів. Сільська школа є основним, а часом і єдиним, інтелектуально-культурним центом села. Саме такою і є Крисинська школа.

- Колектив працівників Крисинської ЗОШ І - ІІІ ступенів - творчий, діяльний колектив однодумців, для яких справа навчання і виховання - першочергове завдання. У школі цікаво і працювати, і навчатися. Діяльність педагогів спроектована на створення ситуації успіху для кожного учня, - говорить директор школи З.Г.Харченко. У школі працює 19 педагогів. З них: 3 вчителя-методиста, 4 старших учителі, 14 мають вищу кваліфікаційну категорію, 2 мають першу кваліфікаційну категорію, 2 - другу, 1 є спеціалістом, багато хто з них нагороджений Грамотами Міністерства освіти і науки України, грамотами управління освіти і науки, грамотами відділу освіти. Майже щороку вчителі школи беруть участь в обласному ярмарку передових педагогічних ідей і мають дипломи різних ступенів. Взагалі, дуже відрадно, що з 19 вчителів 11 – випускники цієї ж школи, в тому числі і директор школи З.Г.Харченко. Успішно реалізують завдання школи заступник директора з навчально-виховної роботи В.В.Токар, педагог-організатор О.О.Галузо, соціальний педагог І.В.Бондарева.

Учні школи щороку беруть участь і виборюють відмінні і добрі результати у Всеукраїнських конкурсах «Кенгуру», «Лелека», успішно захищають свої роботи в МАН України. В минулому році переможницею була випускниця Каріна Кальницька, в цьому навчальному членом МАНу став учень 9 класу Віталій Бурмус. Роботи членів гуртка декоративно-прикладного мистецтва ( кер. Л.Г.Романенко) щороку направляються на районну виставку дитячої творчості і гуртківці отримують дипломи.Роботи Саші Міхеєвої і Ані Клеби брали участь в обласній виставці і вони отримали дипломи І і ІІ ступенів та медалі переможниць.
Дружина юних пожежників цього навчального року посіла перше місце на районному конкурсі. Вже п’ятий рік в школі працює гурток «Юнкор» під керівництвом Л.А.Клеби, їх дописи ви могли читати і в нашій газеті. Крисинські школярі активні учасники всіх районних конкурсів і змагань, районного етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад.

В минулому році в приміщенні школи було обладнано бібліотеку, яка стала осередком різноманітних цікавих шкільних справ.

До Крисинської школи підвозяться шкільним автобусом 42 дітини з шести населених пунктів: Петропавлівки, Максимівки, Горьківського, Сазонов-Баланівки, Новоселівки, Пустої. Автобусу доводиться робити по три рейси зранку і три – після уроків.

А працівники шкільної їдальні харчують не лише своїх учнів, а й готують для школярів Горьківської ЗОШ І-ІІ ст. і Кленівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Крім того, Крисинська школа – особлива. В ній з 2001 року існує екстернатна форма одержання базової та повної освіти для працюючої молоді старше 18 років. За цей час було випущено близько ста екстернатників. А з 2010-2011 навчального року в школі відкриті класи з заочною формою навчання. Лише в цьому році 14 учнів навчалися заочно. Є випускники, які закінчили школу екстерном, здали успішно ЗНО і вступили до вузів.

Звичайно, в школі, як і у всіх освітян, є проблеми з фінансуванням. Вже кілька років потребує ремонту шкільний дах, система опалення. Та для цього необхідні немалі кошти. А поки що в школі йде ремонт, який би був неможливий без шкільного колективу, батьків учнів, постійних спонсорів: ТОВ СП «Родіна», ПП «Леман», ПП «Калмикові», ПП «Талейкін», ФГ «Шарівське». Жодна справа не обходиться без голови ради школи В.М.Козош. Окремо згадує директор школи голову сільської ради В.А.Шарова, який багато уваги приділяє шкільним справам.

Школа живе і розвивається. Творчий педагогічний колектив школи планує на новий навчальний рік багато різних справ. Тож нехай всі їхні плани збудуться!

З.Г. Харченко: “ Діяльність наших педагогів спроектована на створення ситуації успіху для кожного учня”

Директор школи Зінаїда Григорівна Харченко, випускниця цієї ж школи, прийшла вчителем математики в 1976 році, директором школи працює 21 рік

З.Г. Харченко: “ Діяльність наших педагогів спроектована на створення ситуації успіху для кожного учня”

Фестиваль «Пісня буде поміж нас»

З.Г. Харченко: “ Діяльність наших педагогів спроектована на створення ситуації успіху для кожного учня”

Ремонт іде повним ходом

З.Г. Харченко: “ Діяльність наших педагогів спроектована на створення ситуації успіху для кожного учня”

Вироби гуртківців

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.