Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Догляд за посівами сільгоспкультур : у різних господарствах - по-різному

Автор: alex від 17-06-2011, 10:23
  • 0
Догляд за посівами сільгоспкультур : у різних господарствах - по-різному


В період догляду за посівами сільгоспкультур все більше набуває розповсюдження впровадження інтенсивних технологій виробництва, що базується на використанні сучасної техніки, мінеральних добрив, засобів захисту рослин та високоврожайного насіння нових сортів та гібридів.

Як повідомили в управлінні агропромислового розвитку РДА, під посів просапних культур внесено грунтових гербіцидів на площі : в тому числі під цукрові буряки – 140га, соняшник – 7847га, кукурудза на зерно – 948га, кукурудза на силос – 858га, соя – 1427га. Застосовували грунтові гербіциди в ТОВ «Трайгон Фармінг Харків», СФГ «Промінь», ТОВ СП «Родіна», СТОВ «Колос», СТОВ ім.Ватутіна, ПСП ім.Шевченка.

Всього в господарствах району застосовано засобів захисту рослин на площі 66,8 тис.га , або 86% до всієї площі ріллі. Проведено обробіток проти комплексу шкідників на посівах озимої пшениці на 50% від загальної площі, 22% цукрових буряків, 95% озимого ріпаку, 96% ярого ріпаку, 21% озимого ячменю. На початок відновлення вегетації озимих культур та при сходах ярих на деяких площах посіву спостерігалось зараження рослин хворобами. Проти хвороб фунгіцидами оброблено 9790га посівів сільгоспкультур. Густота соняшника та кукурудзи також сформована на всій площі.

За словами в.о.начальника управління агропромислового розвитку О.І.Самохвалової (на фото) наразі проводиться застосування мінерального живлення рослин, мінеральних добрив та регуляторів росту для підживлення озимої пшениці в фазі трубкування, ці заходи здійснено на площі 6520га.Такий агротехнічний захід застосовували в ТОВ «Трайгон Фармінг Харків», ТОВ СП «Родіна», СФГ «Промінь», ВАТ «Ульянівське» та інших господарствах.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.