Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


У нашому садочку і весело, і затишно

Автор: alex від 27-05-2011, 10:09
  • 0
Щоранку затишний Дмитрівський ДНЗ зустрічає малесеньких діточок. А їх у дитсадку – шістнадцять. Працюють у ньому добрі, милі жіночки, які вкладають душу і серце у виховання дітей.

Намагаються якнайкраще організувати дитяче життя в садочку, щоб малечі було водночас і весело, і затишно, щоб саме у цьому дошкільному навчальному закладі вони отримали перші «ази» знань.

Вихователі завжди намагаються, щоб усі свята запам’яталися дітям яскравими і веселими, особливо такі свята, як Новий рік, свято мам, золотої осені. Не шкодуючи свого власного часу для оформлення зали сільського клубу, де проходять святкові концерти, вкладають всю душу, аби дітям сподобалося. Адже бачити їхні усміхнені обличчя – це найбільша винагорода для вихователя. А дбають про такі хвилини радості вихователь Л.І.Троян, помічник вихователя І.М.Макогон, завгосп В.С.Волчкова, кухар Л.В.Вакуленко. Не байдужий до життя садочку і наш депутат, заслужений працівник сільського господарства, депутат Харківської обласної ради, голова СФГ «Промінь» А.С.Васенін. Саме у п’ятницю, 27 травня, Анатолій Семенович святкує свій день народження. Тож бажаємо йому від усього колективу безмежного щастя, міцного здоров’я, благополуччя та довгих-довгих років життя.

У нашому садочку і весело, і затишно

У нашому садочку і весело, і затишно

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.