Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Сільський голова і громада – єдине ціле

Автор: alex від 26-05-2011, 21:59
  • 0
Сільський голова і громада – єдине ціле


Так вважає і Дмитрівський сільський голова В.В.Волчков, який з осені минулого року, за результатами виборів, очолив територіальну громаду.
Якими були перші кроки новообраного голови? Що вже вдалося зробити за цей період? Чим живе нині громада? – про це розмова з Валерієм Володимировичем.


- Свою діяльність я розпочав з ремонту підсобного приміщення Матвіївського будинку культури, продовжив ремонтами пам’ятників. Тож День Перемоги ми зустріли на належному рівні, - розповідає голова. – Сьогодні питання номер один – газифікація наших сіл. Але це досить проблематична тема. Чого тільки вартий перший етап – узгодження проекта! Проект обійшовся у суму більше 110 тис.грн. Допомагала громада, наш головний помічник А.С.Васенін. На сьогодні проект, як кажуть, на завершальній стадії. Є сподівання, що НАК «Нафтогаз України» виділить нам заплановані 1 млн.300 тис.грн., і наша громада буде з газом. Так хочеться, щоб села наші жили, тим паче спостерігаємо поліпшення демографічної ситуації у дмитрівській громаді, минулого року народилося шестеро дітей. А у найближчих планах – відкриття так званого «церковного колодязя» у Дмитрівці.

- Як виконується бюджет?
- Звичайно, наш бюджет не можна назвати бюджетом розвитку, як і у всіх сільських рад, коштів ледве вистачає зводити кінці з кінцями. Але ми намагаємося і в цих умовах працювати на повну силу, за минулий квартал бюджет виконано на 105%.

- Не секрет, що у селах сьогодні досить складна, можна сказати, критична ситуація з працевлаштуванням. Як у вас з цим?
- Правди ніде діти, переважна більшість молоді, дорослих працює у Богодухові, Харкові, в Києві, Росії. Треба ж якось прогодувати сім’ю, коли ніякої роботи в селі немає.
Але у нас є так звані одноосібники, їх 85 чоловік, які ведуть власне підсобне господарство, працюють з ранку і до ночі – і мають чим утримувати сім’ю. Це, зокрема, С.І.Кропива, В.В.Парненко, О.М.Трохимчук, Я.П.Ванюшенко, Є.П.Гирка. Є у нас іще один ентузіаст, патріот М.В.Ладуренко, у якого в планах покращення життєдіяльності громади.

Користуючись нагодою, хочу подякувати тим людям, які нам постійно допомагають – це керівники господарств «Промінь», «Парус», «Полюс – М», «Адоніс», «Надія» підприємці А.А.Піха, В.М.Фадєєв, К.І.Луценко.


Факт. До складу ради входять сім сіл: Дмитрівка, Матвіївка, Ново-Софіївка, Ново-Українка, Бабаки, Щербаки, Горбанівка. На території сільради проживає 1004 родини.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.