Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Хай колоситься «Колос»!

Автор: alex від 25-05-2011, 12:48
  • 0
Хай колоситься «Колос»!

На фото:(Зліва направо) керівник С.Ф.Панов, механізатор О.Капіца


Сьогодні наша розповідь про сільгосппідприємство СТОВ "Колос АС", в оренді якого знаходиться 1400 га землі. На полях вирощується зернові та технічні культури, зокрема, посіяно озимої пшениці 500 га, ячменю - 120 га, сої - 130 га, гречки - 80 га, проса - 90 га, кукурудзи зернової - 50 га,соняшнику - 200 га та цукрового буряку - 65 га.

В цьому господарстві трудиться більше 30 працівників, які отримують без затримки достойну зарплатню. У тракторному парку- завжди відремонтована та налагоджена техніка, як вітчизняна, так і закордонна. Серед імпортної техніки є трактор "Клас- Атлес 946 із сівалкою "Вадерштад 600С», яка за один прохід робить декілька операцій: передпосівний обробіток грунту, внесення добрив, посів, коткування та розпушування грунту. Зернозбиральний комбайн "Нью Холланд", обприскувач та переворотний плуг. Те, що така техніка висопродуктивна, доводить той факт, що минулого року комбайн виконав обмолот на площі 1700 га, що не під силу застарілим машинам. Високі, так би мовити, результати показує і трактор, виконуючи роботи досить якісно, що дає можливість в оптимальні строки завершити заплановані роботи .

Керівник господарства С.Ф. Панов говорить:
-Цьогорічна весна видалася пізньою, тому посівну кампанію довелося проводити в стислі строки. Завдяки недавнім опадам, сходи культур знаходяться в доброму стані. Але погодні катаклізми непередбачувані, і до збирання врожаю ще багато часу, тому про результат ще рано говорити. Бо, як кажуть, урожай не той, що на полі, а то, що в коморі.
Сергій Федорович додає: "Виробництво є виробництво, але важливо й те, як керівники ставляться до соціальної сфери на селі. Користуючись нагодою, хочу подякувати жителям сіл Кияни, Сухини та Гавриші за підтримку та надану довіру мені в обранні депутатом районної ради. Я ставлюсь з повагою до голови Сухининської сільської ради М.В.Горбунова, який ставиться з повагою до кожного жителя громади та тісно співпрацює з господарством. Наше господарство, в свою чергу, ніколи не відмовляє в допомозі .

Під час розмови порушили ми також актуальну на сьогоднішній день тему про земельну реформу. Співрозмовник, зокрема, зауважив:" До цього питання ставлюся з настороженістю, оскільки на даний час в Державному земельному кадастрі не можуть в більше 2-х років провести реєстрацію договорів оренди земельних ділянок, то як зможе держава забезпечити умови та контроль купівлі-продажу землі, її використання за призначенням, якщо це питання набагато об’ємніше? З одного боку- держава буде намагатися забезпечити «достойну» ціну на земельні ділянки, а з другого - якщо сільгосппідприємства будуть змушені купувати земельні ділянки за «дорогою ціною» то це обов’язково призведе до значного підвищення вартості сільськогосподарської продукції, а це теж суперечить задекларованим державним інтересам.
-Тому, вважаю, ще не настав час для продажу землі. Та ще й не готова законодавча база".
-Залишали ми поле, коли вже вечоріло, але трактор все продовжував працювати в полі. Справді, весняний день рік годує.


А.Дехтяр

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.