Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Цінуйте красу лісу!

Автор: alex від 24-05-2011, 17:16
  • 0
Цінуйте красу лісу!


Усі ми родом з лісу. Із тої прадавньої діброви, де прохолодно в літню спеку та затишно у студений зимовий день. Із того лісу, де легко дихається і м’яко стелеться під ногами земля-матінка різнокольоровим голчасто-листяним простирадлом.

Немає величнішого і світлішого на землі, як мелодія лісу! І ставитися до лісу необхідно дбайливо. Бо він, як усе живе, потребує піклування. Це лише на перший погляд: росте собі і росте. А скільки треба докласти зусиль, щоб забезпечити йому здоровий і правильний догляд… І хоча всі розуміють усю користь того, що дають нам зелені насадження, але чому ж тоді так безжалісно нівечать їх? Скільки стихійних звалищ у лісах, скільки сміття! Тільки байдужі і черстві люди можуть не помічати і не розуміти краси природи.

Працівниками Шарівського лісництва в квітні-травні було ліквідовано 10 сміттєзвалищ ( а вони самі не створилися – все це справа рук людських), засаджено молодим лісом 0,13 га, проведено 8 рейдів, в ході яких було накладено 8 адмінштрафів до порушників згідно до ст.73 КУаП « Засмічення лісів».

Вважаю, що найголовніше завдання людей - побачити красу лісу і зберегти її для наступних поколінь.

О.Медяник, лісничий Шарівського лісництва.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.