Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Ми пам’ятаємо ваш подвиг, ветерани

Автор: alex від 10-05-2011, 22:56
  • 0
У всіх населених пунктах району пройшли заходи, приурочені 66-й річниці Великої Перемоги. Ці матеріали яскраво підтверджують, що пам’ять про Перемогу невмируща.
Важко знайти слова, якими можна було б передати всю вдячність за безсмертний подвиг переможців у найжорстокішій війні, якої не знало людство.
Ми у вічному боргу перед Вами, шановні ветерани, за обірвану війною юність, за зразки мужності, силу духу, самопожертву, які Ви виявили в боях за рідну землю.
Вітаючи всіх, хто пройшов крізь вогонь Великої Вітчизняної, із Днем Перемоги, бажаю міцного здоров’я, родинного благополуччя, довгих літ щасливого та мирного життя.
Ми пишаємося вами, ветерани, і впевнені, що наші діти і онуки теж пам’ятатимуть ваш подвиг.

Ми пам’ятаємо ваш подвиг, ветерани

Кадниця. На урочісто - траурному мітингу. Учасники бойових дій - М.В. Харченко( третій справа) і В.І. Козаченко(четверта справа).Крисинська громада вшанувала пам’ять про загиблих.


Свято День Перемоги в Крисинській громаді пройшов особливо урочисто. Сільська рада організувала мітинги в усіх населених пунктах громади. 8 травня траурний мітинг відбувся в с. Кадниця. Учасників бойових дій, ветеранів війни і всіх жителів села привітали сільський голова В.А.Шаров, учні Максимівської ЗОШ І-ІІ ст. Того ж дня в с. Максимівка відбувся святковий концерт, присвячений цьому великому в житті нашого народу дню, який підготували для ветеранів і жителів села народні аматори та школярі. А 9 травня відбувся мітинг на братській могилі в с.Крисино та відправлена панахида о. Сергієм за загиблими воїнами Великої Вітчизняної війни. У цей славний день живі згадали всіх, чиє життя забрала війна, низько вклонилися та склали глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки, згадали і тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога.

Ми пам’ятаємо ваш подвиг, ветерани

У Кадниці


Ми пам’ятаємо ваш подвиг, ветерани

Крисино. (Зліва направо): ветеран праці Г.О.Бабенко, учасник бойових дій І.А.Наконечний, дитина війни П.П.Бабенко.


Ми пам’ятаємо ваш подвиг, ветерани

Максимівка. Виступ самодіяльних артистів.Свято у Хрущовій Микитівці


Урочисто пройшло свято Перемоги в Хрущовій Микитівці. Жителі села 8 травня зібралися біля братської могили загиблим воїнам Великої Вітчизняної війни, щоб згадати про тих, хто віддав життя за визволення їхнього рідного села.
Хрущово-Микитівська сільська рада і адміністрація місцевої школи щиро дякують односельцям, які надали спонсорську допомогу в проведенні свята – Дня Перемоги: О.Д.Гробову, В.І.Колесніку, С.В.Хирному, Г.М.Білоконєвій, О.Ю.Явтушенку, В.Б.Колеснік, Л.С. Антоненко, Ф.Д.Гусейнову, Д.М.Пахомову, С.В.Колосарьову, В.А.Максюку, В.А.Рижонкову, С.М.Андрієнку, приватним підприємцям: Т.Д.Мусієнко, Н.М.Вараві, С.В. Нечитайло, учням Хрущовомикитівської ЗОШ І-ІІ ст., а також виконавчому комітету Хр.Микитівської сільської ради та аматорському колективу – народному хору ветеранів Богодухівського РБК ( худ.кер. Л.О.Криворучко).

Ми пам’ятаємо ваш подвиг, ветераниПід звуки духового оркестру…


9 травня 2011 року під звуки духового оркестру на центральну площу селища Гути зібралися жителі територіальної громади, трудові колективи, зокрема, працівники ВАТ «Первухінський цукрозавод» та ДП «Гутянське лісове господарство», учні та педагогічний колектив Гутянської ЗОШ І-ІІІ ступенів подякувати своїм землякам, які визволяли Батьківщину від фашистської чуми, вшанувати пам'ять загиблих воїнів та визволителів, які відійшли у вічність.
На мітингу були присутні учасники бойових дій: О.К. Гаврилюк, Г.В. Головчанський, Н.П.Кучеренко, Д.Н.Панченко, І.Л. Рощупкін та А.О.Чорненький.
Дякуємо вам, наші визволителі!

Ми пам’ятаємо ваш подвиг, ветераниПам’ять живе…


Багато років минуло від незабутнього травня 1945 року, але й сьогодні величний подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народу. Святкування Дня Перемоги в Сухининській та Ч.Нивській селищних громадах розпочалося з того, що голів цих рад 5 травня запросили до с. Старий Мерчик на перепоховання останків загиблих солдат тієї священної війни. На цьому траурному мітингу були присутні голова Харківської обласної адміністрації М.Добкін, голова обласної ради С.Чернов, консул Росії, п’ять святих отців, військовий музичний оркестр.
8 травня в с.Сухини, Гавриші відбулися мітинги на честь Дня Перемоги, вшановували пам’ять загиблих воїнів та висловлювали слова подяки живим ветеранам. В громаді на сьогоднішній день в живих залишилось лише три учасника бойових дій Великої Вітчизняної війни. Присутніми на мітингах були і два воїни-афганці та депутати районної ради- І.С.Змієвський та С.Ф.Панов. Після мітингу ветеранів чекала польова каша і «наркомівські»100 г.
До речі, 8 травня працівники сільської ради на чолі з головою М.В.Горбуновим відвідали свого фронтовика М.О.Бондаренка, який зараз живе зі своєю донькою в Харкові, а 9 травня з візитом побували у сусідів- Шарівській селищній раді на святкуванні Дня Перемоги.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.