Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Не засмічуйте ліси!

Автор: alex від 9-05-2011, 00:12
  • 0
Не засмічуйте ліси!


Всім нам дуже подобається відпочивати на природі, а особливо у лісі. Хочеться, щоб куточок лісу, який ми обираємо для відпочинку, був мальовничим, не засміченим, і, взагалі, незайманим. Але без допомоги самих відпочиваючих державна лісова охорона не в силах підтримувати належний стан лісових насаджень.

Майже щодня нам доводиться ліквідовувати несанкціоновані сміттєзвалища в місцях відпочинку і поблизу населених пунктів і проїжджих доріг, але після нашого прибирання вони знову виникають. І це дуже прикро.Тому хочеться усім нагадати, що у відповідності з адміністративним Кодексом України, згідно зі статтею 73, за засмічення лісів порушники мають нести відповідальність.

Відповідно до розпорядження Харківської обласної адміністрації за №111 від 22.03.2011 року “Про заборону відвідування населення хвойних лісів і в’їзду до лісів транспортних засобів у період високої пожежної небезпеки протягом 2011 р.”, його невиконання передбачає адміністративну відповідальність згідно зі статтею 77 адміністративного Кодексу, а в разі допущення лісової пожежі настає кримінальна відповідальність.

Хотілося б відчути розуміння і підтримку населення до даної проблеми.

В. НАГОРНИЙ, директор ДП “Гутянське лісове господарство”

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.