Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


С.Тризна: «Є перспектива на розвиток села»

Автор: alex від 22-04-2011, 13:30
  • 0
С.Тризна: «Є перспектива на розвиток села»


Кожен знає, як нелегко живеться сьогодні у селі. Зрозуміло, кожне село, селище має свої особливості. Чим живе губарівська громада, які має проблеми і перспективи-розмова з сільським головою С.Г.Тризною.

- Що головне для сільчанина? Передусім - газ, - розповідає - розмірковує Сергій Григорович. -Хочу з гордістю сказати, що наше село практично все газифіковане, лишилося лише декілька помешкань, господарі яких не бажають або не мають змоги підвести газ до домівок.

А от великою, можна сказати, першочерговою, проблемою для нас є водопостачання. Одна наша сверловина та водонапірна башта стоять на балансі сільської ради, і спонсорську допомогу в ремонті обладнання надає голова правління СФГ « Промінь» А.С. Васенін, тож з нею проблем немає. А ось іншу свердловину та водогін доводиться ремонтувати за кошти споживачів води, оскільки вона стоїть на балансі комбікормового заводу, який на сьогодні не працює. Тож з цим час від часу виникають проблеми. Є ще у нас спільна для всіх біда: не можемо вирішити, як правильно проводити облік спожитої води, тому що у абонентів немає лічильників. Тож є над чим працювати.

Звичайно, планів на майбутнє дуже багато. В найближчій перспективі нашого села - освітлення вулиць. Плануємо, нарешті, завершити встановлення у селі очисних споруд. З обласного бюджету з цією метою виділені кошти : 1,4 млн.гривень- для спорудження центральної каналізації, 500 тис. гривень вже використані для встановлення очисних споруд. Також у планах- завершення всім відомого «довгобуду»-школи, 21 квітня депутати обласної ради затвердили суму 26 млн.гривень на закінчення робіт. Взагалі, користуючись нагодою, хочу сказати, що допомогу для розвитку села надають фермерські господарства, які знаходяться на нашій території та елеватор. Вважаю, село має перспективу на подальший розвиток, так як діток в садку та школі щороку додається. Тож будівництво школи-якраз на часі.

Коментарі:

Додати коментар
  • seregov

  • 26 апреля 2011 23:31
  • Группа: Користувачі
  • ICQ:
  • Регистрация: 27.07.2010
  • Статус: Пользователь offline
  • Комментариев: 15
  • Публикаций: 0
^
"Також у планах- завершення всім відомого «довгобуду»-школи, 21 квітня депутати обласної ради затвердили суму 26 млн.гривень на закінчення робіт."!!!!

Оце так будівництво!!! Як чорна дира. Тільки результат відомий, на жаль...
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.