Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Математика - цікава наука

Автор: alex від 18-03-2011, 21:47
  • 0
Математика - цікава наука


Нещодавно в Горьківській школі учні з великим захопленням взяли участь у проведенні тижня математики і фізики, протягом якого випускали стіннівки, розгадували кросворди, ребуси, шаради, цікаві математичні та фізичні задачі.

Вже стало традицією, що вчителі О.І.Кузьменкова і Н.О.Церковна щороку проводять цей предметний тиждень. Конкурси, нестандартні уроки: урок-гра «Математичні перегони», «Математичне поле чудес», «Цікава фізика»; зустріч за круглим столом «Міс Математика та містер Математик», брейн-ринг. Учні випустили стінні газети, присвячені математиці і фізиці, жартівливого характеру. Було проведено конкурс математичних казок, які учні придумали самостійно та конкурс любителів загадок фізико-технічного та астрономічного змісту. Самими важливим у цьому є те, що учні самостійно готували ці матеріали. В кінці тижня було підбито підсумки і нагороджено переможців конкурсів, вікторин, турнірів.

Найактивнішими протягом цього тижня були Д.Рекута (5 кл.), Н.Роботаш ( 5 кл.), Л.Ходакова (6 кл.), А.Бровкова ( 7 кл.), О.Рекута 98 кл.), Цебенко ( 6 кл.), А.Колодяжний (9 кл.). Н.Роботаш стала «Міс Математика», а Д.Рекута – «Містер Математик».

Непомітно добіг кінця цей тиждень, протягом якого Ольга Іванівна і Надія Олександрівна разом з учнями розкрили перед усіма маленьку частину чарівного світу математики і фізики. Сподіваємося, що тепер не знайдеться нікого, хто б вважав математику «сухою наукою»

З повагою, від імені батьків Л.П.Рекута та Г.І.Мовчан.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.