Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Візитна картка Сазоно-Баланівки

Автор: alex від 11-03-2011, 00:02
  • 0
Ми заїжджали до села Сазоно – Баланівка і перше враження, що тут життя не зупинилось, а продовжується.
Пригадуємо, як в радянські часи 50 метрів від державного автошляху Харків – Суми була молочно-товарна ферма. Зранку село просиналось від гудіння молочно-доїльних апаратів, а ввечері під таку ж мелодію засинали.

Але час минув і візитною карткою при в’їзді в село став завод по переробці молока під назвою товариство з обмеженою відповідальністю «Добросмак», яке очолює голова Костянтин Володимирович Ліга. На площі більше 3-х гектарів побудовані сучасні цехи з власними інженерно-комунальними мережами, а це водозабезпечення з артезіанських свердловин, електропідстанція, очисні споруди, технологічний автотранспорт для постачання сировини та реалізації готової продукції. Роботу по випуску товарної продукції завод розпочав у 2007 році. На теперішній час на підприємстві налічується більше 80-ти працюючих, це переважно жителі сіл Сазонов-Баланівка, Горького, Максимівна, Крисине.

ТОВ «Добро смак» зареєстровано в Богодухівському районі і сплачують відповідні податки до районного, сільського бюджетів, управління пенсійного фонду України в Богодухівському районі.

Підприємство працює прибутково і боргів перед бюджетами усіх рівнів немає, відсутня заборгованість і за використані енергоносії та по заробітній платі.

Відзначимо, що при газифікації села було враховано перспективу будівництва заводу по переробці молока, який на даний час працює на газовому опаленні.

Для працюючих на заводі створені хороші побутові умови: душові, переодягальні, в побутових кімнатах встановлені холодильники, мікрохвильові пічки, працює їдальня.

Для забезпечення санітарно-гігієнічних норм в цехах установлені санітарні пропускники, за допомогою яких здійснюється дезинфекція рук та взуття. Після таких процедур, виключно, можна зайти до цеху.

Немає можливості подивитись технологічний процес, але є про що сказати. Завод виробляє продукцію плавлених скибкових, ковбасних і ковбасно-плавлених сирних продуктів: скибкові «Дружба», скибковий «Голандський», скибковий «Російський», ковбасно-копчений «Янтарний», ковбасний «Естонський бутербродний». Названа продукція реалізовується, крім Харківської області, в Сумській, Дніпропетровській, Донецькій, Луганській, Київській та ін. областях.

Закупівлю сировини ТОВ «Добросмак» проводить в Харківській області. Це безпосередньо молоко, закуплене у населення та фермерських господарствах району, творог у Велико – Бурлуцькому та Ново – Водолазькому районах.

Голова ТОВ «Добросмак» в співбесіді розповідає, що підприємство за неповні 4 роки вийшло на рівень прибуткового виробництва, знайшли свою нішу на конкурентному ринку збуту продукції.

Колектив на даний час працює над покращенням якості та виготовленням нових сортів виробів.

На перспективу уже замовлена і готується проектна документація на склади з додатковою коптильною камерою, додаткова будівля холодильників.

Все те, що робить колектив заводу, буде на користь людям, де ми працюємо і де живемо.

В день, коли ми відвідали підприємство ТОВ «Добросмак», звернули увагу на те, що на під’їзній дорозі до с.Сазоно-Баланівка працює на розчищенні снігу бульдозер названого підприємства. Відрадно, що після цього було поставлено завдання очистити вулиці села.

«Добросмак» постійно надає допомогу Сазоно-Баланівській сільській раді у вирішенні поточних проблем. Серед них можна назвати: надання новорічних подарунків учням С.Баланівської та Горьківської шкіл; вирішення питань водопостачання; допомога ветеранам Великої Вітчизняної війни та воїнам-інтернаціоналістам.

На закінчення згадаємо, що раніше село прокидалось від гулу на тваринницькій фермі, а зараз – від працюючого підприємства ТОВ «Добросмак»

Візитна картка Сазоно-Баланівки

Візитна картка Сазоно-Баланівки


П.Стебло

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.