Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Добро - найцінніший скарб людства

Опубликована 1-08-2015, 08:00 в розділ Новини » Новини району
  • 0

Добро - найцінніший скарб людстваДобро, як сонечко, зігріває, тішить і радує людей. Тільки доброта і милосердя роблять нас справжніми людьми. Нещодавно голова районної державної адміністрації В.А.Шаров, заступник голови Харківської територіальної організації Партії Блок Петра Порошенка «Солідарність» В.В.Логінов, радник голови районної державної адміністрації В.В.Зирянова відвідали село Улянівка, де зустрілись з головою Улянівської сільської ради О.В.Батожським та директором ЗОШ Л.О.Гаманюк. Керівники оглянули приміщення школи, коридори, класи, спортивний зал, піднялися на дах будівлі.

Ветеранам - увага і шана

Опубликована 31-07-2015, 08:00 в розділ Новини » Новини району
  • 0

Ветеранам - увага і шанаУ Богодухівському районі продовжують проходити звітно-виборчі збори первинних ветеранських організацій. Нещодавно відбулися звітно-виборчі збори Крисинської первинної ветеранської організації. Біля сільського клубу дівчата в яскравих українських костюмах зустрічали керівників району, гостей та усіх запрошених на захід. Голова Харківської обласної організації ветеранів України А.П.Хіневич від імені ветеранів області привітав усіх присутніх, подякував за тверді життєві позиції.

У «Колосі» сподіваються на багатий врожай

Опубликована 30-07-2015, 08:00 в розділ Новини » Новини району
  • 0

У «Колосі» сподіваються на багатий врожайМинулого тижня СТОВ «КОЛОС АС» (директор С.Ф.Панов) відвідали голова районної державної адміністрації В.А.Шаров та заступник начальника управління агропромислового комплексу районної державної адміністрації, начальник відділу інженерно-технічного забезпечення та соціально-трудових відносин С.М.Лобунський. Так, станом на 27 липня на полях господарства вже скошено і обмолочено 210 га при запланованій площі 520 га, що становить 40%, середня врожайність 51,9 ц/га. Керівник району поспілкувався з агрономом господарства С.М.Стасенком, який повідомив, що вся техніка стовідсотково готова до збиральних робіт.

Перші «тисячники» - у «Промені» і в СВК ім.Каразіна

Опубликована 29-07-2015, 09:00 в розділ Новини » Новини району
  • 0

Перші «тисячники» - у «Промені» і в СВК ім.КаразінаТретій рік поспіль за ініціативи Богодухівського райкому профспілки працівників агропромислового комплексу в період збирання врожаю ранніх зернових на Богодухівщині проводяться трудові змагання серед колективів сільськогосподарських підприємств на звання «Кращий екіпаж» та «Перший тисячник». Слід зазначити, що трудові змагання проходять серед тих сільгосппідприємств, які входять до складу РК профспілки працівників АПК. Цьогоріч кращим екіпажем і першими тисячниками визнано екіпаж СФГ «Промінь» у складі комбайнерів С.М.Тризни і В.М.Тризни (водій –Р.С.Ножка), які першу тисячу тонн зерна намолотили 25 липня.

«Промінь» - як завжди, серед лідерів

Опубликована 25-07-2015, 09:00 в розділ Новини » Новини району
  • 0

«Промінь» - як завжди, серед лідерівІ у цьому впевнилися «маяківці» в черговий раз відвідавши поля господарств ТОВ АК «Промінь - 2012» (керівник А.С. Васенін) та СФГ «Промінь» (керівник М.А. Васенін). Цей виїзд пройшов у рамках графіка об’їзних прийомів у сільськогосподарських підприємствах, які систематично здійснює голова райдержадміністрації В.А. Шаров. У ході робочого візиту голова РДА поспілкувався з керівниками господарств, поцікавився станом проведення жнив у нинішньому році. За інформацією, станом на 20 липня, площа збирання ранніх зернових культур становить 1484 га.

Село моє – краплина України (9 фото)

Опубликована 24-07-2015, 12:00 в розділ Новини » Новини району
  • 0

Село моє – краплина України (9 фото)День народження села – завжди хвилююча подія. Свій 251-й день народження відзначало одне з найстарших сіл краю – Сазоно-Баланівка. Справді, в такий урочистий день кожен відчуває себе членом великої родини. Тож невипадково, що на подвір’я школи, де проходило дійство, зійшлися-з’їхалися ті, хто тут народився, живе, працює чи просто на гостини... Подвір’я було ошатно прибрано, прикрашено у народному стилі, з соняшником, «хатинками», «ставочками»… Прекрасні вишивки місцевої майстрині Наталії Липчанської з с.Крупчине додавали особливого колориту. А своєрідний музей народного мистецтва просто неба просто вразив!

Славній Петропавлівці – 225 років!

Опубликована 13-07-2015, 09:00 в розділ Новини » Новини району
  • 0

Славній Петропавлівці – 225 років!12 липня, саме у день святих Петра і Павла День села святкували у мальовничому краї Богодухівщини – Петропавлівці. Того дня дружня громада відзначала 225-річницю рідного краю. Незважаючи на дощову погоду, свято все-таки видалося на славу. Варто відзначити високий рівень підготовки. Звісно, що це заслуга і сільського голови В. М. Стойчика, і місцевих жителів, і помічників. А чималий внесок у проведення свята вклали: господарники Львови – Ольга Володимирівна (КСП «Балабанівське») та Віталій Андрійович («Муравський шлях»), Д. М. Гладковський (директор ТОВ агрофірма «Петропавлівка»), Ю. Г. Герман (ФГ «Юг»), ПП В. А. Бобрик та Л. М. Юхта, ФОП Є. О. Бурдяк. На святі лунали щирі слова вдячності благодійникам, за розуміння і матеріальну допомогу.