Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua
загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Найкращі садиби Полкової Микитівки

Опубликована 26-07-2014, 09:00 в розділ Новини » Новини району
  • 0

Найкращі садиби Полкової Микитівки  У селі можна побачити дуже багато упорядкованих і благоустроєних дворів. «Тут живуть справжні господарі», - одразу приходить на думку. А ще радіс-ніше, коли квіти – і у дворі, і на вулиці, - одразу відчувається внутрішній патріотизм, бажання зробити свою вулицю, село кращим і зеленішим. Отож, пропонуємо вашій увазі своєрідну фотогалерею садиб із Полкової Микитівки, які ми відвідали того дня. Кілька років тому садиба В.І.Ситник заслужено посіла перше місце у конкурсі сільських садиб. Бо Валентина Іванівна –справжній квітколюб, доглядає за своїми «улюбленцями», дбає про них. А вони це відчувають, і віддячують їй різнобарвним цвітінням. 

Перші «тисячники» на Богодухівщині

Опубликована 22-07-2014, 09:00 в розділ Новини » Новини району
  • 0

Перші «тисячники» на БогодухівщиніПершими «тисячниками» на жнивах 2014 року стали комбайнери СФГ «Промінь» -брати В.М.Тризна та С.М. Тризна. Цей екіпаж станом на 19 липня першим у районі намолотив 1000 тонн ранніх зернових та став переможцем трудових змагань, організованими РК профспілки працівників АПК. Передовикам вручено подяки, грамоти та премії, згідно з умовами трудових змагань. Привітати комбайнерів вчора прямо на поле прибули голова Богодухівської районної державної адміністрації О.П.Сластін, голова районної ради Д.К.Тризна, голова сільгоспвиробників району, депутат обласної ради А.С.Васенін, голова СФГ «Промінь» М.А.Васенін, голова профкому господарства Л.М.Шерстюк. 

Працювали всі, як одна родина

Опубликована 4-04-2014, 09:00 в розділ Новини » Новини району
  • 0

Працювали всі, як одна родинаВсі ми хочемо бачити свою рідну Петропавлівку чистою, охайною, затишною. Бажаємо ходити по чистій землі, дихати свіжим повітрям і бути здоровими. Саме для цього в рамках проведення заходів по впорядкуванню населених пунктів, було проведено суботник по прибиранню та впорядкуванню кладовищ в с.Петропавлівка та с.Балабанівка. Всього в суботнику взяло участь близько 50 чоловік. Ця світлина є доказом того, як люди дбають про чистоту краю, де живуть. 

Прийшла весна. Час суботників

Опубликована 4-04-2014, 08:00 в розділ Новини » Новини району
  • 0

Прийшла весна. Час суботниківТак, весна прийшла, і кличе-закликає усіх нас наводити лад у місті, селах, на своїх вулицях, біля помешкань… Із міста і сіл району нам приходять повідомлення про суботники, які уже активно проводять небайдужі земляки. Так, завжди піонерами у цій справі є Сазоно-Баланівська сільська рада, громада якої вже кілька тижнів тому навела лад у селі, на кладовищі, у парку Сазоно-Баланівки. Потрудилися небайдужі жителі, працівники сільради і на трасі «Харків-Суми» у с.Горького, де було задіяно близько п’ятдесяти людей. Тут, а також на прикордонній смузі з Дергачівським районом, було прибрано і вивезено сміття, проведено благоустрій. 

У школі, як у казці

Опубликована 1-04-2014, 10:00 в розділ Новини » Новини району
  • 0

У школі, як у казціСправді, завжди душа радіє, коли відвідуєш Братеницьку ЗОШ I-III ступенів. Скрізь охайно, впорядковано, всюди відчувається рука господині і креативний підхід директора закладу Н.М.Шепель. Куди б не подивився – радіють очі і душа. Ніна Миколаївна досить скромна людина, і зовсім не захотіла говорити про досягнення школи: - Це наша робота – вчити і виховувати учнів. І ми докладаємо усіх зусиль, щоб досягнення наших вихованців були гідними, і не лише на районному рівні, - зокрема, сказала вона.

В.А.Субота: «…Хочеться вірити у кращий завтрашній день громади»

Опубликована 1-04-2014, 09:00 в розділ Новини » Новини району
  • 0

В.А.Субота: «…Хочеться вірити у кращий завтрашній день громади»В.А.Субота на посаді сільського голови ні багато ні мало – 27 років! Так, не одне скликання довіряють земляки йому керувати громадою. Тож він не тільки знає в Івано-Шийчиному та Братениці кожного жителя, а й, як кажуть, хто чим живе. Всі проблеми громади він теж знає, але, як зізнається сам, основне питання –це відсутність коштів, які б могли вирішити найболючіше: ремонт доріг, ремонт СБК і бібліотеки, освітлення вулиць, будівництво церкви… Але сьогодні для усіх сільчан є най-най-най…Найбільше їх турбує газифікація населених пунктів.

До Великодня готові

Опубликована 28-03-2014, 09:00 в розділ Новини » Новини району
  • 0

До Великодня готовіПодвір’я Мошенських в Івано-Шийчиному – одне з найкращих. Як говорять односельці, за будь-якої пори року і за будь-якої погоди на Ватутіна, 11 - охайно, чисто і впорядковано. Марія Володимирівна говорить: - Ми з чоловіком любимо, щоб у нас скрізь –і вдома, і на подвір’ї, і в огороді було акуратно і затишно. Незважаючи на роки (Борис Федорович нещодавно відзначив своє 80-річчя, дружина на кілька років молодша –прим. ред.), обоє постійно трудяться, наводять скрізь лад. Чималенький у них і город -40 соток! І Борис Федорович щороку його сам «боронує» граблями. Вдвох саджають, сапають, копають…