Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Вода - найболючіше питання

Опубликована 17-04-2015, 09:00 в розділ Новини » Новини району
  • 0

Вода - найболючіше питанняДійсно, ні для кого не секрет, що водозабезпечення –найболючіше питання для усіх громад, передусім, сільських. Нещодавно відбулася сходка громадян села Червона Нива за участю голови районної державної адміністрації В.А.Шарова. Мешканців турбувало питання неякісного надання послуг з централізованого водопостачання ТОВ «Богодухівсількомсервіс». Оскільки підприємство на даний час має скрутне фінансове становище, то, відповідно, це впливає на якість надання послуг з централізованого водопостачання. 

Влада буде допомагати тим, хто сам собі хоче допомогти

Опубликована 14-04-2015, 08:00 в розділ Новини, Новини району
  • 0

Влада буде допомагати тим, хто сам собі хоче допомогтиНещодавно голова Богодухівської райдержадміністрації В.А.Шаров зустрівся з гутянською громадою, щоб познайомитися і з’ясувати, які питання хвилюють найбільше жителів селищної ради. Забігаючи наперед, хочеться поділитися враженнями від того, яке жахіття довелося побачити у Гутянській ЗОШ I –III ст. У закладі дах не те що протікає, а тече. Якраз була дощова погода, і вода стікала зі стелі чи не у всіх кабінетах і чи не по всіх трьох поверхах. Актова зала теж в аварійному стані. Педагоги і працівники школи, як могли, боролися з такою бідою: підставляли відра, корита тощо, витирали підлогу… Але хіба це вирішення проблеми, якій вже не один рік? 

Оренда ставків, можливе закриття школи, ремонт пам’ятника – найболючіші питання для хрущовомикитівців

Опубликована 13-04-2015, 08:00 в розділ Новини, Новини району
  • 0

Оренда ставків, можливе закриття школи, ремонт пам’ятника – найболючіші питання для хрущовомикитівцівНещодавно голова районної державної адміністрації В.А.Шаров провів виїзний прийом громадян в Хрущово-Микитівській сільській раді. Слід сказати, що зустріч була досить багатолюдною і бурхливою. Зокрема, хрущовомикитівців хвилювали питання стосовно паїв, отримання субсидії, високої, на їхню думку, плати за культивацію ділянок ТОВ «Трайгон Фармінг Харків», спилювання аварійних дерев, встановлення автобусної зупинки на в’їзді до села тощо. Особливу дискусію викликало питання стосовно оренди ставків, адже, як з’ясувалося, лише один з чотирьох перебуває у законній оренді. 

Будинок культури - вогнище культури на селі

Опубликована 6-04-2015, 08:00 в розділ Новини » Новини району
  • 0

Будинок культури - вогнище культури на селіОсь і прийшла весна з пташиним щебетом, синіми пролісками, сонячними теплими днями, з надією на краще. На березі мальовничого ставу в селищі Шарівка знаходиться будинок культури, вогнище культури на селі, яке дарує тепло, насолоду, пробуджує найкращі почуття в свідомості й серцях людей. Згуртований і талановитий колектив художньої самодіяльності нашого будинку культури. В будні на репетиції, в свята на концерти йдуть сюди люди, поспішають юнаки та дівчата, наввипередки біжить дзвінкоголоса дітвора. Для всіх тут є можливість розкрити свої здібності в різних номінаціях. У будинку культури працюють: народний фольклорний ансамбль «Шарівчанка», їх наступники - дитячий фольклорний ансамбль «Джерельце», вокальні ансамблі «Дивоцвіт», «Калинонька», «Сяйво», тріо «Лілея» та інші.

Спорт і ми

Опубликована 16-03-2015, 08:00 в розділ Новини » Новини району
  • 0

Спорт і миНещодавно у Максимівській ЗОШ І-ІІ ст. пройшов тиждень фізичної культури, організований вчителем О.І.Зоріною. Протягом тижня учні із задоволенням брали участь, як у спортивних, так і інтелектуальних конкурсах. У конкурсі спортивної газети перемогли Т.Нежид та С. Гордієнко – учениці 8 класу. А Д.Клизуб став першим у конкурсі віршів про фізичну культуру. Л.Зоріна вразила всіх яскравою виставкою малюнків «За здоровий спосіб життя», а М.Зорін організував виставку фотографій на тему спортивного життя учнів. М.Ярошенко представила низку цікавих новин про досягнення спортсменів Богодухівщини.

Юний патріот – земляк

Опубликована 13-02-2015, 08:00 в розділ Новини » Новини району
  • 0

Юний патріот – землякЩо означає бути патріотом? Це значить відчувати патріотизм, відчувати любов до своєї Батьківщини і ставити її інтереси вище своїх власних, це бажання зробити все можливе щоб зберегти її саму, її народ та її культуру, бажання захищати її інтереси і кордони. І сьогодні патріотизм, як ніколи, нам усім потрібен. Без сумніву, кричати про патріотизм набагато легше, ніж бути дієвим патріотом. Ця історія про нашого юного земляка, сподіваюся, нікого з читачів не залишить байдужим.

Творчість і талант створюють красу (6 фото)

Опубликована 6-02-2015, 10:00 в розділ Новини » Новини району
  • 0

Творчість і талант створюють красу (6 фото)Проїжджаючи маршрутом «Богодухів – Харків» через Крисине, неможливо не звернути увагу на зимові витинанки на вікнах дитячого садочка «Капітошка», які вже не першу зиму милують око. І ось, побуваши з робочим візитом у цьому селі, не стрималась, щоб не відвідати цей заклад. Доброзичливі працівники садочка тепло зустріли мене. Заступник директора Вікторія Михайлівна Дерегус поділилась, що їй приємно працювати з людьми, які відповідально і з любов’ю ставляться до своєї роботи. А ще господиня цього затишного куточка запропонувала подивитися на виставку талановитої майстрині, працівника закладу - Вікторії Олександрівни Юрченко, яка вже декілька років захоплюється плетінням виробів з бісеру.