Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Свято дитинства

Опубликована 29-06-2015, 08:00 в розділ Новини » Новини району
  • 0

Свято дитинстваДовгоочікуване свято дитинства пройшло у Максимівському сільському клубі. Юні аматори підготували справжнє шоу. Дитячі пісні, танці, сценки, виступ юних акробаток. Веселий клоун протягом всього свята розважав дітей. А ще малеча весело стрибала на батутах, їла солодку вату, смакувала цукерками і морозивом. Свято вдалося.

Обговорення перспективного плану добровільного об’єднання громад…

Опубликована 27-06-2015, 09:00 в розділ Новини » Новини району
  • 0

Обговорення перспективного плану добровільного об’єднання громад…На зустріч прийшло чимало селян. Проявивши ініціативу, люди обрали голову зборів та секретаря, зажадали від Хрущово-Микитівського сільського голови О.М.Байбака висловити свою особисту позицію. В свою чергу, Олександр Миколайович довів переваги і суперечності запропонованої територіальної реформи. Багато запитань було й до керівника райдержадміністрації. Люди говорили про самі прості речі, які повсякденно присутні в їхньому житті: водопостачання, використання земельних ділянок, оплата житлово-комунальних послуг, зокрема за спожитий природний газ, функціонування школи, фельдшерсько-акушерського пункту, надання адміністративних послуг службами району.

Вода - найболючіше питання

Опубликована 17-04-2015, 09:00 в розділ Новини » Новини району
  • 0

Вода - найболючіше питанняДійсно, ні для кого не секрет, що водозабезпечення –найболючіше питання для усіх громад, передусім, сільських. Нещодавно відбулася сходка громадян села Червона Нива за участю голови районної державної адміністрації В.А.Шарова. Мешканців турбувало питання неякісного надання послуг з централізованого водопостачання ТОВ «Богодухівсількомсервіс». Оскільки підприємство на даний час має скрутне фінансове становище, то, відповідно, це впливає на якість надання послуг з централізованого водопостачання. 

Влада буде допомагати тим, хто сам собі хоче допомогти

Опубликована 14-04-2015, 08:00 в розділ Новини, Новини району
  • 0

Влада буде допомагати тим, хто сам собі хоче допомогтиНещодавно голова Богодухівської райдержадміністрації В.А.Шаров зустрівся з гутянською громадою, щоб познайомитися і з’ясувати, які питання хвилюють найбільше жителів селищної ради. Забігаючи наперед, хочеться поділитися враженнями від того, яке жахіття довелося побачити у Гутянській ЗОШ I –III ст. У закладі дах не те що протікає, а тече. Якраз була дощова погода, і вода стікала зі стелі чи не у всіх кабінетах і чи не по всіх трьох поверхах. Актова зала теж в аварійному стані. Педагоги і працівники школи, як могли, боролися з такою бідою: підставляли відра, корита тощо, витирали підлогу… Але хіба це вирішення проблеми, якій вже не один рік? 

Оренда ставків, можливе закриття школи, ремонт пам’ятника – найболючіші питання для хрущовомикитівців

Опубликована 13-04-2015, 08:00 в розділ Новини, Новини району
  • 0

Оренда ставків, можливе закриття школи, ремонт пам’ятника – найболючіші питання для хрущовомикитівцівНещодавно голова районної державної адміністрації В.А.Шаров провів виїзний прийом громадян в Хрущово-Микитівській сільській раді. Слід сказати, що зустріч була досить багатолюдною і бурхливою. Зокрема, хрущовомикитівців хвилювали питання стосовно паїв, отримання субсидії, високої, на їхню думку, плати за культивацію ділянок ТОВ «Трайгон Фармінг Харків», спилювання аварійних дерев, встановлення автобусної зупинки на в’їзді до села тощо. Особливу дискусію викликало питання стосовно оренди ставків, адже, як з’ясувалося, лише один з чотирьох перебуває у законній оренді. 

Будинок культури - вогнище культури на селі

Опубликована 6-04-2015, 08:00 в розділ Новини » Новини району
  • 0

Будинок культури - вогнище культури на селіОсь і прийшла весна з пташиним щебетом, синіми пролісками, сонячними теплими днями, з надією на краще. На березі мальовничого ставу в селищі Шарівка знаходиться будинок культури, вогнище культури на селі, яке дарує тепло, насолоду, пробуджує найкращі почуття в свідомості й серцях людей. Згуртований і талановитий колектив художньої самодіяльності нашого будинку культури. В будні на репетиції, в свята на концерти йдуть сюди люди, поспішають юнаки та дівчата, наввипередки біжить дзвінкоголоса дітвора. Для всіх тут є можливість розкрити свої здібності в різних номінаціях. У будинку культури працюють: народний фольклорний ансамбль «Шарівчанка», їх наступники - дитячий фольклорний ансамбль «Джерельце», вокальні ансамблі «Дивоцвіт», «Калинонька», «Сяйво», тріо «Лілея» та інші.

Спорт і ми

Опубликована 16-03-2015, 08:00 в розділ Новини » Новини району
  • 0

Спорт і миНещодавно у Максимівській ЗОШ І-ІІ ст. пройшов тиждень фізичної культури, організований вчителем О.І.Зоріною. Протягом тижня учні із задоволенням брали участь, як у спортивних, так і інтелектуальних конкурсах. У конкурсі спортивної газети перемогли Т.Нежид та С. Гордієнко – учениці 8 класу. А Д.Клизуб став першим у конкурсі віршів про фізичну культуру. Л.Зоріна вразила всіх яскравою виставкою малюнків «За здоровий спосіб життя», а М.Зорін організував виставку фотографій на тему спортивного життя учнів. М.Ярошенко представила низку цікавих новин про досягнення спортсменів Богодухівщини.