Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Їхнє життя та захоплення – ліс

Опубликована Вчера, 08:00 в розділ Новини » Новини району
  • 0

Їхнє життя та захоплення – лісКажуть, що найкраща робота, напевне, та, в якій людина досягає успіху, якій присвячує кожен день і яка не набридає, а навпаки - приносить задоволення своїми результатами. Адже в улюбленій роботі можна якнайкраще проявити і реалізувати себе, передати досвід іншим, аби і наступники відчули щастя людини, котра працює за покликанням. У ДП «Гутянське лісове господарство» є працівники, які дійсно працюють за покликанням. Ліс для них – справді і життя, і захоплення. Лісівничих справ майстер - так без перебільшення можна назвати майстра лісу обходу №8 Гутянського лісництва Ю. М. Рідкокашу. 

У Полковій Микитівці скоро будуть енергозберігаючі вікна

Опубликована 18-09-2014, 08:00 в розділ Новини » Новини району
  • 0

У Полковій Микитівці скоро будуть енергозберігаючі вікнаМинулий тиждень для учнів і педагогів Полковомикитівської ЗОШ I –III ст. став значимим. Адже у школу прийшла радісна звістка: скоро й у їхньому закладі буде замінено вікна на енергозберігаючі. Як це уже зроблено у багатьох школах і закладах району завдяки сприянню народного депутата України О.М.Біловола і його дружини – Почесного президента Всеукраїнського фонду «З добром до людей» Т.В.Біловол. І ось знову Олександр Миколайович і Тетяна Володимирівна відвідали Богодухівщину, Полковомикитівську школу. Поспілкувалися з учнями, їхніми батьками, педагогами –саме вони і визначили, що їхньому закладу, передусім, потрібні енергозберігаючі вікна, адже не за горами зима. 

Секрет успіху громади – сумлінна праця

Опубликована 15-09-2014, 08:00 в розділ Новини » Новини району
  • 0

Секрет успіху громади – сумлінна працяПетропавлівського сільського голову В.М.Стойчика по праву можна назвати одним із успішних голів місцевих громад. Адже ця сільська рада – одна з чотирьох у районі, які виживають без дотації. Все тут до ладу: населені пункти освітлюються, відпрацьована та діє система вивозу ТПВ, безперебійне централізоване водопостачання (причому- безкоштовне для населення). У селах – Петропавлівці, Балабанівці є позитивні зрушення. Звичайно, самотужки Віктору Миколайовичу було б важко досягти таких успіхів, особливо у час безгрошів’я. Та, на щастя, є у нього постійні помічники громади – родина Львових, Ольга Володимирівна і Віталій Андрійович. 

Зразкове подвір’я Немченків

Опубликована 13-09-2014, 13:00 в розділ Новини » Новини району
  • 0

Зразкове подвір’я НемченківУперше з господинею Вірою Данилівною Немченко познайомилися під час робочої поїздки у Петропавлівську сільську раду. Подвір’я господині одразу привернуло увагу. Оминути її веселкові клумби та зі смаком оздоблений будинок просто було неможливо. Жінка, закохана у квіти, облагородила ними і подвір’я, та й поза ним. Їй до вподоби і чорнобривці, і мальви, і розкішні троянди. - Квіти для мене – це живі істоти, від яких беру енергію, натхнення робити світ кращим, вважаю їх віддушиною від постійної буденної біганини, - говорить Віра Данилівна. 

Підтримаємо армію, врятуємо Україну

Опубликована 22-08-2014, 11:00 в розділ Новини » Новини району
  • 0

Підтримаємо армію, врятуємо Україну  Кожен розуміє, що сьогодні справа честі підтримати українську армію. Районна громада допомагає, чим може. Небайдужі земляки збирають кошти для придбання військового обмундирування, бронежилетів тощо для наших захисників у зоні АТО. Нещодавно ми побували на ремонтній базі ТОВ СП «Родіна», де наразі працівники підприємства ремонтують два автомобіля ГАЗ -66 для того, щоб відправити їх на Донбас. Там якраз перебували голова Богодухівської райдержадмінстрації О.П.Сластін і військовий комісар Богодухівського ОМВК С.М.Супрун.

Поспішаймо творити добро!

Опубликована 22-08-2014, 09:00 в розділ Новини » Новини району
  • 0

Поспішаймо творити добро!  Справді значима подія сталася у день Медового Спаса в с. Кручик – у школі зібралася чи не вся сільська громада, щоб подякувати Почесному Президенту Всеукраїнського благодійного фонду «З добром до людей!» Т.В.Біловол за її допомогу у встановленні енергозберігаючих вікон у класні кімнати. Цьому сприяв також народний депутат України – О.М.Біловол. Про добрі справи Тетяни Володимирівни і Олександра Миколайовича наша газета неодноразово писала. І їхній внесок у розвиток району важко переоцінити. На урочистостях з нагоди цієї події були присутні і сама Т.В.Біловол

У пасічника з Полкової Микитівки мед – особливий

Опубликована 19-08-2014, 08:00 в розділ Новини » Новини району
  • 0

У пасічника з Полкової Микитівки мед – особливийНа свято Спаса в Україні відзначають День пасічника. Тож, скориставшись приводом, завітала до пасічника з Полкової Микитівки. У дворі й у хаті господаря завжди пахне медом. Уявіть собі величезне поле квітів, яскравих, запашних, та ще декілька квітучих лип, акацій поряд – і глибоко вдихніть повітря… Ось такий аромат у меду. А ще, як на мене, він пахне невтомною працею, терпінням, наполегливістю й великою любов’ю… Микола Романович Ситник – людина скромна, не любить вихвалятися здобутками. Тож ми просто говорили про бджіл, мед, вулики та про буденність. Пасічником він став дуже давно. Не те, щоб якась подія спонукала Миколу Романовича до бджільництва, зовсім ні.