Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Досягнення і проблеми сільради

Опубликована Вчера, 09:00 в розділ Новини » Новини району
  • 0

Досягнення і проблеми сільрадиНещодавно ми побували в Степнянській сільській раді, поспілкувалися з головою В.Д.Огер, жителями громади. Про проблеми і досягнення громади розповідає сама сільський голова: – До складу Степнянської сільської ради входить два населених пункти: село Степне і село Гарбузи, в яких проживає (станом на 01.01.2014 р.) 406 жителів. До складу сільської ради обрано 12 депутатів, працює три постійні комісії, утворено виконавчий комітет ради у складі 7 чоловік, працюють три комісії. Щороку сільською радою розробляється та затверджується на сесії План соціально-економічного розвитку населених пунктів, розробляється та затверджується бюджет ради. 

У Полковомикитівській школі - нові вікна

Опубликована Вчера, 08:00 в розділ Новини » Новини району
  • 0

У Полковомикитівській школі - нові вікнаЗамінити вікна у цьому навчальному закладі було вкрай необхідним, адже вони не тільки застаріли морально, але й перебували у вкрай незадовільному стані. Старі та прогнилі рами нездатні були зберігати тепло у приміщенні, через що взимку школярі були змушені постійно мерзнути. Та, на щастя, завдяки допомозі подружжю Біловолів дану проблему було вирішено. А розпочалося все на нещодавній зустрічі у Полковомикитівській школі. Тоді, спілкуючись, і вчителі, і учні, і батьки одноголосно вирішили, що у їхньому закладі, передусім, необхідно замінити вікна, адже не за горами зима. 

Найстаршому жителю села - 90 років

Опубликована 28-09-2014, 10:00 в розділ Новини » Новини району
  • 0

Найстаршому жителю села - 90 роківЦього року зустрів своє 90-річчя мешканець нашого села Михайло Мойсейович Дегтяр. Народився Михайло Мойсейович в с. Вінницькі Івани х.Дехтярі, з 70- х. років проживає в селі Степне, працював в радгоспі ім. Карла Лібкнехта різноробочим в будівельній бригаді де через нещасний випадок втратив ногу та став інвалідом, але не полишив роботи та пропрацював в радгоспі до самої пенсії. Вже 67 років Михайло Мойсейович крокує разом по життю з дружиною Ганною Леонідівною, з якою народили та виховали двох донечок Євгенію і Зінаїду та сина Віктора, зараз подружжя має шістьох онуків та одинадцять правнучків. 

Подарували дітям радість

Опубликована 27-09-2014, 09:00 в розділ Новини » Новини району
  • 0

Подарували дітям радістьПриємна подія відбулась у Полковомикитівському дитячому садочку. Адже завдяки допомозі народного депутата О. М. Біловола та Почесного президента Всеукраїнського благодійного фонду «З добром до людей» Т. В. Біловол на ігровому майданчику дитсадка з’явилися нові гойдалки, гірки, пісочниця… Тож радості малечі не було меж. Лише встигли урочисто перерізати стрічку, як діти чимдуж побігли на нові розважальні приладдя. Завідуюча дитячим садочком О. Ю. Васильченко разом з батьками та дітьми щиро дякували благодійникам за такий прекрасний подарунок. 

Пообіцяли і виконали

Опубликована 26-09-2014, 09:00 в розділ Новини » Новини району
  • 0

Пообіцяли і виконалиМинуло кілька тижнів відтоді, як пролунав Перший дзвоник для школярів Богодухівщини. Для учнів Гутянської школи свято Першовересня взагалі було особливим, бо на урочисту лінійку до них завітав народний депутат України О. М. Біловол. Олександр Миколайович щиро вітав і вчителів, і дітей, і батьків зі святом, бажав успіхів у навчанні, наснаги… Та найнесподіванішою радістю стало для гутян те, що Олександр Миколайович пообіцяв замінити у школі вікна. І свого слова дотримав. За досить короткий відрізок часу в Гутянській школі вже замінено старі вікна на нові енергозберігаючі. 

Їхнє життя та захоплення – ліс

Опубликована 20-09-2014, 08:00 в розділ Новини » Новини району
  • 0

Їхнє життя та захоплення – лісКажуть, що найкраща робота, напевне, та, в якій людина досягає успіху, якій присвячує кожен день і яка не набридає, а навпаки - приносить задоволення своїми результатами. Адже в улюбленій роботі можна якнайкраще проявити і реалізувати себе, передати досвід іншим, аби і наступники відчули щастя людини, котра працює за покликанням. У ДП «Гутянське лісове господарство» є працівники, які дійсно працюють за покликанням. Ліс для них – справді і життя, і захоплення. Лісівничих справ майстер - так без перебільшення можна назвати майстра лісу обходу №8 Гутянського лісництва Ю. М. Рідкокашу. 

У Полковій Микитівці скоро будуть енергозберігаючі вікна

Опубликована 18-09-2014, 08:00 в розділ Новини » Новини району
  • 0

У Полковій Микитівці скоро будуть енергозберігаючі вікнаМинулий тиждень для учнів і педагогів Полковомикитівської ЗОШ I –III ст. став значимим. Адже у школу прийшла радісна звістка: скоро й у їхньому закладі буде замінено вікна на енергозберігаючі. Як це уже зроблено у багатьох школах і закладах району завдяки сприянню народного депутата України О.М.Біловола і його дружини – Почесного президента Всеукраїнського фонду «З добром до людей» Т.В.Біловол. І ось знову Олександр Миколайович і Тетяна Володимирівна відвідали Богодухівщину, Полковомикитівську школу. Поспілкувалися з учнями, їхніми батьками, педагогами –саме вони і визначили, що їхньому закладу, передусім, потрібні енергозберігаючі вікна, адже не за горами зима.