Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Петропавлівська рятівниця

Опубликована 7-10-2014, 08:00 в розділ Новини » Новини району
  • 0

Петропавлівська рятівниця  М.А.Усата завідує Петропавліським фельдшерським пунктом ось уже 13 років, і за цей час встигла заслужити авторитет і повагу в односельців. Часто їй доводиться відвідувати хворих вдома, надавати допомогу. І таких викликів набагато більше, аніж самих відвідин у ФП. Це й невипадково, адже переважна більшість жителів громади –люди похилого віку. - Роботу я свою люблю, - говорить Марина Анатоліївна. - Незважаючи на те, що мій робочий день ненормований, і інколи доводиться проїхати велосипедом чи пройти пішки до хворого 5-7 кілометрів, та все ж відчуття від того, що допоміг комусь здолати біль чи подолати хворобу варті того. 

Бібліотекар – це не просто професія, а стан душі

Опубликована 1-10-2014, 10:00 в розділ Новини » Новини району
  • 0

Бібліотекар – це не просто професія, а стан душіБібліотека завжди була збирачем, хранителем і дослідником творів друку - вічних пам’яток писемності, а її служителі - вірними зберігачами і популяризаторами духовної спадщини поколінь. У бібліотеці Петропавлівської ЗОШ ось уже 14 років працює Я. В. Іващенко. Бібліотечна справа Яні Володимирівні справді до душі. У роботі бібліотекар завжди виявляє свою професійність, ініціативність, енергійно вирішить будь-яке питання. Тож всі подяки і грамоти, які є в кабінеті Я. В. Іващенко, отримано заслужено. Разом з дітьми творчо і згуртовано готуються до заходів, що проходять в школі. Також діти беруть участь у різноманітних конкурсах, і неодноразово саме бібліотекар стає чи не найпершим помічником у роботі.

Бібліотека – криниця знань

Опубликована 1-10-2014, 09:00 в розділ Новини » Новини району
  • 0

Бібліотека – криниця знаньЗ часу появи першої книги пройшло багато століть. Зараз завдяки науково-технічному прогресу можливості пізнання світу безмежно розширилися, та все ж книга залишається лідером у сфері поповнення скарбниці людських знань. Бібліотеки є у кожному населеному пункті, та роль сільських бібліотек особлива, адже, на відміну від міст, де є багато різних культосвітніх, мистецьких і навчальних закладів, вони, разом з клубними закладами, є єдиними осередками культури, носіями духовної та історичної спадщини нашого народу. У Полково-Микитівській сільській бібліотеці уже восьмий рік працює М. А. Дюбко. Марина Анатоліївна говорить, що книжковий фонд налічує 12220 примірників. 

Вітали ветерана з ювілеєм

Опубликована 29-09-2014, 10:00 в розділ Новини » Новини району
  • 0

Вітали ветерана з ювілеємПривітати довгожительку села Семенів Яр Олександру Федосіївну Церковну з її поважним 90-літнім ювілеєм прийшли учні та педагоги Семеноярської ЗОШ, на чолі з директором - В.І.Ярошенко. Вони побажали ювілярці поваги та шани від близьких, міцного здоров’я, а ще - зустріти свій 100-літній ювілей в дружньому родинному колі.

Досягнення і проблеми сільради

Опубликована 29-09-2014, 09:00 в розділ Новини » Новини району
  • 0

Досягнення і проблеми сільрадиНещодавно ми побували в Степнянській сільській раді, поспілкувалися з головою В.Д.Огер, жителями громади. Про проблеми і досягнення громади розповідає сама сільський голова: – До складу Степнянської сільської ради входить два населених пункти: село Степне і село Гарбузи, в яких проживає (станом на 01.01.2014 р.) 406 жителів. До складу сільської ради обрано 12 депутатів, працює три постійні комісії, утворено виконавчий комітет ради у складі 7 чоловік, працюють три комісії. Щороку сільською радою розробляється та затверджується на сесії План соціально-економічного розвитку населених пунктів, розробляється та затверджується бюджет ради. 

У Полковомикитівській школі - нові вікна

Опубликована 29-09-2014, 08:00 в розділ Новини » Новини району
  • 0

У Полковомикитівській школі - нові вікнаЗамінити вікна у цьому навчальному закладі було вкрай необхідним, адже вони не тільки застаріли морально, але й перебували у вкрай незадовільному стані. Старі та прогнилі рами нездатні були зберігати тепло у приміщенні, через що взимку школярі були змушені постійно мерзнути. Та, на щастя, завдяки допомозі подружжю Біловолів дану проблему було вирішено. А розпочалося все на нещодавній зустрічі у Полковомикитівській школі. Тоді, спілкуючись, і вчителі, і учні, і батьки одноголосно вирішили, що у їхньому закладі, передусім, необхідно замінити вікна, адже не за горами зима. 

Найстаршому жителю села - 90 років

Опубликована 28-09-2014, 10:00 в розділ Новини » Новини району
  • 0

Найстаршому жителю села - 90 роківЦього року зустрів своє 90-річчя мешканець нашого села Михайло Мойсейович Дегтяр. Народився Михайло Мойсейович в с. Вінницькі Івани х.Дехтярі, з 70- х. років проживає в селі Степне, працював в радгоспі ім. Карла Лібкнехта різноробочим в будівельній бригаді де через нещасний випадок втратив ногу та став інвалідом, але не полишив роботи та пропрацював в радгоспі до самої пенсії. Вже 67 років Михайло Мойсейович крокує разом по життю з дружиною Ганною Леонідівною, з якою народили та виховали двох донечок Євгенію і Зінаїду та сина Віктора, зараз подружжя має шістьох онуків та одинадцять правнучків.