Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


До Великодня готові

Опубликована 28-03-2014, 09:00 в розділ Новини » Новини району
  • 0

До Великодня готовіПодвір’я Мошенських в Івано-Шийчиному – одне з найкращих. Як говорять односельці, за будь-якої пори року і за будь-якої погоди на Ватутіна, 11 - охайно, чисто і впорядковано. Марія Володимирівна говорить: - Ми з чоловіком любимо, щоб у нас скрізь –і вдома, і на подвір’ї, і в огороді було акуратно і затишно. Незважаючи на роки (Борис Федорович нещодавно відзначив своє 80-річчя, дружина на кілька років молодша –прим. ред.), обоє постійно трудяться, наводять скрізь лад. Чималенький у них і город -40 соток! І Борис Федорович щороку його сам «боронує» граблями. Вдвох саджають, сапають, копають…

Виховуємо красою

Опубликована 15-03-2014, 10:00 в розділ Новини » Новини району
  • 0

Виховуємо красоюОдного погожого дня у Гутянській селищній бібліотеці зібралися місцеві майстрині та учні 4 класу Гутянської ЗОШІ-ІІІст. зі своєю учителькою Г.Ю.Церковною, щоб поспілкуватися. А темою спілкування був найпоширеніший і найдоступніший вид народної творчості – українська народна вишивка. Знайомі з дитинства люди на своєму прикладі показали дітям всю красу і багатство народного мистецтва. Малеча з цікавістю слухала В.В.Шмагун, яка схвильовано розповідала про свій життєвий шлях, як після 42 років відсутності повернулася в рідне селище. 

Хай щастить усім нівроку, в кожен день Нового року!

Опубликована 18-01-2014, 16:00 в розділ Новини » Новини району
  • 0

Хай щастить усім нівроку, в кожен день Нового року!Під такою назвою в Сіннянській бібліотеці-філії пройшло свято колядок, щедрівок, засівалок. Користувачі бібліотеки, які прийшли на свято, співали різдвяні пісні, колядували, щедрували, засівали. Все це було приурочено новорічним святам: Різдву, Меланці та Василя. Активними учасниками були і дорослі, і діти: Л.О.Омеляненко, Н.П.Ольховська, О.В.Каленіченко, Л.Д.Заратуйко, І.С.Ханас, С.В.Ханас, Ріта Омелаєнко, Ліза Говоруха, Альона Нестеренко, Василь і Аня Ханас, Анжела і Ліза Нестеренко, Ліза і Георгій Фефер, Ріта Зіньковська. 

Новорічні свята у Максимівці

Опубликована 18-01-2014, 15:00 в розділ Новини » Новини району
  • 0

Новорічні свята у МаксимівціЯк завжди, в Максимівці новорічні свята, дякуючи місцевим аматорам, удалися на славу. На святковому концерті талановито виступали Вікторія Страшненко і Любов Усик; пророкувала у ролі циганки Кармеліти - Ірина Печаткіна; радували музичними номерами наші зірки Алла Страшненко і Світлана Аброшнікова, зачарували своїм вокалом Зінаїда Острась та Андрій Бездітко. Вдало дебютував на сцені Сергій Андрєєв, зігравши дві ролі в сценках. Радували присутніх своїм співом дует Олександри Лобунської та Олексія Кравченка, ансамбль «Співаночки»

Зарябинці зустрічали Новий рік весело

Опубликована 18-01-2014, 14:00 в розділ Новини » Новини району
  • 0

Зарябинці зустрічали Новий рік веселоУ сільському будинку культури зібралося майже все село, щоб привітати один одного з наступаючими новорічними та Різдвяними святами. Вітали всіх присутніх: депутат районної ради А.М.Туренко і сільський голова О.В.Олексенко. Вони щиро побажали всім міцного здоров’я, Божого благословення, удачі в усіх добрих справах, цікаво й весело зустріти та провести новорічні свята. Звичайно, вони ж допомогли матеріально в проведенні цього святкового дійства. Танці змінювалися піснями, грала гітара, проводились інтелектуальні конкурси. 

З віншуваннями - до свого благодійника

Опубликована 18-01-2014, 11:00 в розділ Новини » Новини району
  • 0

З віншуваннями - до свого благодійника  Про мецената і щедрого земляка А.С.Васеніна – керівника СФГ «Промінь», депутата обласної ради, Заслуженого працівника сільського господарства ми вже неодноразово розповідали на шпальтах нашої газети. І про добрі справи Анатолія Семеновича можна говорити нескінченно, адже земляки готові дякувати і дякувати цій людині. Ось і нещодавно до редакції звернулися колективи Губарівського НВК (дир. М.В.Галайдова) і Губарівського СК (завідувачка М.В.Тризна), щоб через газету подякувати А.С.Васеніну за все, що він робить для громади.

Подвір’я Куликів – ексклюзивне

Опубликована 18-01-2014, 10:00 в розділ Новини » Новини району
  • 0

Подвір’я Куликів – ексклюзивнеНе так давно довелося побувати в прекрасному селі Улянівка. Проїжджаючи вулицею Тихонова, не могли не оминути одне подвір’я. А привабило ось що… Навкруги все було припорошено білим снігом, погода прохолодна, бо зима як-не-як. І ось ми угледіли красивий літній пейзаж: ворота та хвіртка одного із подвір’їв були розмальовані фарбами. Це була не просто розмальовка, а красива картина. Милували око і ставочок, і зелена галявина, і берізки… Хто ж автор такої краси? Отож, не довго думаючи, вирішили познайомитися з господарями.