Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Бібліотекар – це не просто професія, а стан душі

Опубликована 1-10-2014, 10:00 в розділ Новини » Новини району
  • 0

Бібліотекар – це не просто професія, а стан душіБібліотека завжди була збирачем, хранителем і дослідником творів друку - вічних пам’яток писемності, а її служителі - вірними зберігачами і популяризаторами духовної спадщини поколінь. У бібліотеці Петропавлівської ЗОШ ось уже 14 років працює Я. В. Іващенко. Бібліотечна справа Яні Володимирівні справді до душі. У роботі бібліотекар завжди виявляє свою професійність, ініціативність, енергійно вирішить будь-яке питання. Тож всі подяки і грамоти, які є в кабінеті Я. В. Іващенко, отримано заслужено. Разом з дітьми творчо і згуртовано готуються до заходів, що проходять в школі. Також діти беруть участь у різноманітних конкурсах, і неодноразово саме бібліотекар стає чи не найпершим помічником у роботі.

Бібліотека – криниця знань

Опубликована 1-10-2014, 09:00 в розділ Новини » Новини району
  • 0

Бібліотека – криниця знаньЗ часу появи першої книги пройшло багато століть. Зараз завдяки науково-технічному прогресу можливості пізнання світу безмежно розширилися, та все ж книга залишається лідером у сфері поповнення скарбниці людських знань. Бібліотеки є у кожному населеному пункті, та роль сільських бібліотек особлива, адже, на відміну від міст, де є багато різних культосвітніх, мистецьких і навчальних закладів, вони, разом з клубними закладами, є єдиними осередками культури, носіями духовної та історичної спадщини нашого народу. У Полково-Микитівській сільській бібліотеці уже восьмий рік працює М. А. Дюбко. Марина Анатоліївна говорить, що книжковий фонд налічує 12220 примірників. 

Вітали ветерана з ювілеєм

Опубликована 29-09-2014, 10:00 в розділ Новини » Новини району
  • 0

Вітали ветерана з ювілеємПривітати довгожительку села Семенів Яр Олександру Федосіївну Церковну з її поважним 90-літнім ювілеєм прийшли учні та педагоги Семеноярської ЗОШ, на чолі з директором - В.І.Ярошенко. Вони побажали ювілярці поваги та шани від близьких, міцного здоров’я, а ще - зустріти свій 100-літній ювілей в дружньому родинному колі.

Досягнення і проблеми сільради

Опубликована 29-09-2014, 09:00 в розділ Новини » Новини району
  • 0

Досягнення і проблеми сільрадиНещодавно ми побували в Степнянській сільській раді, поспілкувалися з головою В.Д.Огер, жителями громади. Про проблеми і досягнення громади розповідає сама сільський голова: – До складу Степнянської сільської ради входить два населених пункти: село Степне і село Гарбузи, в яких проживає (станом на 01.01.2014 р.) 406 жителів. До складу сільської ради обрано 12 депутатів, працює три постійні комісії, утворено виконавчий комітет ради у складі 7 чоловік, працюють три комісії. Щороку сільською радою розробляється та затверджується на сесії План соціально-економічного розвитку населених пунктів, розробляється та затверджується бюджет ради. 

У Полковомикитівській школі - нові вікна

Опубликована 29-09-2014, 08:00 в розділ Новини » Новини району
  • 0

У Полковомикитівській школі - нові вікнаЗамінити вікна у цьому навчальному закладі було вкрай необхідним, адже вони не тільки застаріли морально, але й перебували у вкрай незадовільному стані. Старі та прогнилі рами нездатні були зберігати тепло у приміщенні, через що взимку школярі були змушені постійно мерзнути. Та, на щастя, завдяки допомозі подружжю Біловолів дану проблему було вирішено. А розпочалося все на нещодавній зустрічі у Полковомикитівській школі. Тоді, спілкуючись, і вчителі, і учні, і батьки одноголосно вирішили, що у їхньому закладі, передусім, необхідно замінити вікна, адже не за горами зима. 

Найстаршому жителю села - 90 років

Опубликована 28-09-2014, 10:00 в розділ Новини » Новини району
  • 0

Найстаршому жителю села - 90 роківЦього року зустрів своє 90-річчя мешканець нашого села Михайло Мойсейович Дегтяр. Народився Михайло Мойсейович в с. Вінницькі Івани х.Дехтярі, з 70- х. років проживає в селі Степне, працював в радгоспі ім. Карла Лібкнехта різноробочим в будівельній бригаді де через нещасний випадок втратив ногу та став інвалідом, але не полишив роботи та пропрацював в радгоспі до самої пенсії. Вже 67 років Михайло Мойсейович крокує разом по життю з дружиною Ганною Леонідівною, з якою народили та виховали двох донечок Євгенію і Зінаїду та сина Віктора, зараз подружжя має шістьох онуків та одинадцять правнучків. 

Подарували дітям радість

Опубликована 27-09-2014, 09:00 в розділ Новини » Новини району
  • 0

Подарували дітям радістьПриємна подія відбулась у Полковомикитівському дитячому садочку. Адже завдяки допомозі народного депутата О. М. Біловола та Почесного президента Всеукраїнського благодійного фонду «З добром до людей» Т. В. Біловол на ігровому майданчику дитсадка з’явилися нові гойдалки, гірки, пісочниця… Тож радості малечі не було меж. Лише встигли урочисто перерізати стрічку, як діти чимдуж побігли на нові розважальні приладдя. Завідуюча дитячим садочком О. Ю. Васильченко разом з батьками та дітьми щиро дякували благодійникам за такий прекрасний подарунок.