Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Славній Петропавлівці – 225 років!

Опубликована 13-07-2015, 09:00 в розділ Новини » Новини району
  • 0

Славній Петропавлівці – 225 років!12 липня, саме у день святих Петра і Павла День села святкували у мальовничому краї Богодухівщини – Петропавлівці. Того дня дружня громада відзначала 225-річницю рідного краю. Незважаючи на дощову погоду, свято все-таки видалося на славу. Варто відзначити високий рівень підготовки. Звісно, що це заслуга і сільського голови В. М. Стойчика, і місцевих жителів, і помічників. А чималий внесок у проведення свята вклали: господарники Львови – Ольга Володимирівна (КСП «Балабанівське») та Віталій Андрійович («Муравський шлях»), Д. М. Гладковський (директор ТОВ агрофірма «Петропавлівка»), Ю. Г. Герман (ФГ «Юг»), ПП В. А. Бобрик та Л. М. Юхта, ФОП Є. О. Бурдяк. На святі лунали щирі слова вдячності благодійникам, за розуміння і матеріальну допомогу.

День села святкували від душі

Опубликована 12-07-2015, 09:00 в розділ Новини » Новини району
  • 0

День села святкували від душіІ це дійсно так. День села у Братениці 11 липня святкували від душі як односельці, так і гості. Таке дійство у селі відбувалося уперше. Завдяки ініціативі місцевих жителів Т. М. Вакуленко та М. А. Сорокіну, звичайно, не обійшлося і без спонсорської допомоги, народне гуляння відбулося. Того дня на святкування завітали почесні гості народний депутат України О. М. Біловол, заступник голови Харківської територіальної організації Партії блок Петра Порошенка «Солідарність» В. В. Логінов, голова райдержадміністраціїВ. А. Шаров, радник голови районної державної адміністрації із соціально-гуманітарних питань В. В. Зирянова, голова райради Д. К. Тризна.

Підбили підсумки, обговорили проблемні питання

Опубликована 10-07-2015, 08:00 в розділ Новини » Новини району
  • 0

Підбили підсумки, обговорили проблемні питанняНещодавно відбулася звітно-виборча конференція Гутянської первинної ветеранської організації, на якій були присутні голова районної державної адміністрації В.А.Шаров, радник голови районної державної адміністрації В.В.Зирянова, наш земляк, що небайдужий до потреб жителів своєї малої батьківщини В.В.Логінов, голова Харківської обласної ветеранської організації України О.П. Хіневич. В ході конференції Віталієм Логіновим Герою Соціалістичної Праці Л.З.Шабинському, ветеранам війни та учасникам бойових дій вручені грошові допомоги та передплата на 10 примірників газети «Слово ветерана».

ЖНИВА РОЗПОЧАЛИСЯ. «Промінь» - cеред перших

Опубликована 8-07-2015, 08:00 в розділ Новини » Новини району
  • 85

ЖНИВА РОЗПОЧАЛИСЯ. «Промінь» - cеред першихДля хліборобів нашого району настав найважливіший період - збирання вирощеного врожаю. Жнива 2015 року – стартували! І найпершими серед господарств району до роботи стали СФГ «Промінь» та ТОВ «Аграрна компанія «Промінь-2012». У вівторок, 7 липня, у рамках проведення робочої зустрічі по висвітленню ходу збирання врожаю «маяківці» разом з головою районного комітету профспілки працівників АПК В. О. Ковалем завітали у господарства, поспілкувалися з керівництвом та працівниками. Як повідомив керівник ТОВ «Аграрна компанія «Промінь-2012», голова сільгосптоваровиробників Богодухівського району, депутат обласної ради, заслужений працівник сільського господарства та Почесний громадянин Богодухівського району А. С. Васенін, жнивова кампанія у їхньому господарстві розпочалася.

Зустріч в Губарівці

Опубликована 3-07-2015, 08:00 в розділ Новини » Новини району
  • 85

Зустріч в ГубарівціНещодавно голова районної державної адміністрації В. А. Шаров за участі членів районної робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад провів роз’яснювальну роботу серед населення Губарівської сільської ради щодо добровільного об’єднання територіальних громад.

Свято дитинства

Опубликована 29-06-2015, 08:00 в розділ Новини » Новини району
  • 0

Свято дитинстваДовгоочікуване свято дитинства пройшло у Максимівському сільському клубі. Юні аматори підготували справжнє шоу. Дитячі пісні, танці, сценки, виступ юних акробаток. Веселий клоун протягом всього свята розважав дітей. А ще малеча весело стрибала на батутах, їла солодку вату, смакувала цукерками і морозивом. Свято вдалося.

Обговорення перспективного плану добровільного об’єднання громад…

Опубликована 27-06-2015, 09:00 в розділ Новини » Новини району
  • 0

Обговорення перспективного плану добровільного об’єднання громад…На зустріч прийшло чимало селян. Проявивши ініціативу, люди обрали голову зборів та секретаря, зажадали від Хрущово-Микитівського сільського голови О.М.Байбака висловити свою особисту позицію. В свою чергу, Олександр Миколайович довів переваги і суперечності запропонованої територіальної реформи. Багато запитань було й до керівника райдержадміністрації. Люди говорили про самі прості речі, які повсякденно присутні в їхньому житті: водопостачання, використання земельних ділянок, оплата житлово-комунальних послуг, зокрема за спожитий природний газ, функціонування школи, фельдшерсько-акушерського пункту, надання адміністративних послуг службами району.