Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Юний патріот – земляк

Опубликована 13-02-2015, 08:00 в розділ Новини » Новини району
  • 0

Юний патріот – землякЩо означає бути патріотом? Це значить відчувати патріотизм, відчувати любов до своєї Батьківщини і ставити її інтереси вище своїх власних, це бажання зробити все можливе щоб зберегти її саму, її народ та її культуру, бажання захищати її інтереси і кордони. І сьогодні патріотизм, як ніколи, нам усім потрібен. Без сумніву, кричати про патріотизм набагато легше, ніж бути дієвим патріотом. Ця історія про нашого юного земляка, сподіваюся, нікого з читачів не залишить байдужим.

Творчість і талант створюють красу (6 фото)

Опубликована 6-02-2015, 10:00 в розділ Новини » Новини району
  • 0

Творчість і талант створюють красу (6 фото)Проїжджаючи маршрутом «Богодухів – Харків» через Крисине, неможливо не звернути увагу на зимові витинанки на вікнах дитячого садочка «Капітошка», які вже не першу зиму милують око. І ось, побуваши з робочим візитом у цьому селі, не стрималась, щоб не відвідати цей заклад. Доброзичливі працівники садочка тепло зустріли мене. Заступник директора Вікторія Михайлівна Дерегус поділилась, що їй приємно працювати з людьми, які відповідально і з любов’ю ставляться до своєї роботи. А ще господиня цього затишного куточка запропонувала подивитися на виставку талановитої майстрині, працівника закладу - Вікторії Олександрівни Юрченко, яка вже декілька років захоплюється плетінням виробів з бісеру. 

Нові колеса для улянівського шкільного автобуса

Опубликована 30-01-2015, 08:00 в розділ Новини » Новини району
  • 0

Нові колеса для улянівського шкільного автобуса  Минулий тиждень для Улянівської ЗОШ I -III ст. став приємним на хороші новини. У навчальний заклад завітала Почесний президент Всеукраїнського благодійного фонду «З добром до людей» Т. В. Біловол і, як завжди, не з порожніми руками. Допомогу наших благодійників – Тетяни Володимирівни та Олександра Миколайовича Біловолів - жителі Богодухівщини відчувають уже не один рік. Подружжя допомагає вирішити нагальні проблеми у сфері медицини, освіти, культури, багато земляків уже відчули на собі підтримку народного депутата України і Почесного президента Всеукраїнського благодійного фонду. 

Традиційні проводи на пенсію у «Промені» (10 фото)

Опубликована 13-01-2015, 11:00 в розділ Новини » Новини району
  • 0

Традиційні проводи на пенсію у «Промені» (10 фото)І цей рік, незважаючи на те, що він був складним і напруженим, господарство знайшло можливість гідно провести захід для своїх трудівників. Добрі слова, подарунки, квіти, грамоти, щедрі слова, музичні вітання… Таке свято можна влаштувати лише від щирої душі, яку має депутат обласної ради, Заслужений працівник сільського господарства А.С.Васенін і керівник СФГ «Промінь» М.А.Васенін. Так, тепер сини Анатолія Семеновича допомагають батькові у веденні справ, а, головне, - мають такі ж добрі і щедрі серця. Цьогоріч «Промінь» проводжав на заслужений відпочинок десятьох своїх працівників. 

Відкрили дитсадок у Мерло

Опубликована 13-01-2015, 08:00 в розділ Новини » Новини району
  • 0

Відкрили дитсадок у МерлоУ передноворічні дні в селі Мерло відбулася визначна подія – урочисте відкриття дитячого навчального закладу «Сонечко». Багато гостей завітало на це свято. Серед них - Почесний президент Всеукраїнського благодійного фонду «З добром до людей» - Т.В.Біловол, голова Богодухівської районної державної адміністрації О.П.Сластін, голова районної ради - Д.К. Тризна, депутат районної ради – Р.І.Ярошенко, голова Крисинської сільської ради В.А.Шаров та Забродівської – В.Л. Надолинний, керівник підрозділу Б-2 “Трайгон Фармінг Харків”К.М. Касьяненко. Під час виступу Тетяна Володимирівна щиро привітала від свого імені та від імені Олександра Миколайовича Біловола всіх з наступаючими святами, побажала міцного здоров’я, миру, благополуччя родинам та процвітання громаді і району.

Добрі справи не для політики, а - для району

Опубликована 6-01-2015, 11:00 в розділ Новини » Новини району
  • 0

Добрі справи не для політики, а - для районуТака думка своєрідною «червоною ниткою» проходила під час зустрічі народного депутата України О.М.Біловола з крисинською громадою. І це невипадково, адже Олександр Миколайович разом зі своєю дружиною, Почесним президентом Всеукраїнського благодійного фонду «З добром до людей» Тетяною Володимирівною уже стільки добрих справ зробили для жителів Богодухівщини! На зустріч у стінах школи зібралася громада сільської ради, голова районної ради Д.К.Тризна, Крисинський сільський голова В.А.Шаров, гості. Цього разу зустріч у Крисиному проходила з нагоди важливої події: у школі напередодні було встановлено 56 вікон, на часі – встановлення іще стількох же.

Такий котел - економія газу і коштів

Опубликована 6-01-2015, 10:00 в розділ Новини » Новини району
  • 0

Такий котел - економія газу і коштів  Нещодавно у Губарівському НВК сталася справжня передноворічна подія: урочисто було відкрито котельню, яка використовує альтернативне паливо – відходи виробництва, можна сказати, сміття. Незважаючи на те, що на встановлення нового котла пішло близько 94 тисяч гривень з сільського бюджету, все ж, на думку очільника громади С.Г.Тризни, котел за кілька років окупить себе, адже він значно ефективніший і економічніший у порівнянні з газовим. Вже перші місяці використання нового котла підтвердили його економічну значимість.