Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Тут з’являються на світ нові життя

Автор: alex від 17-06-2017, 10:57
  • 85

Ми не раз розповідали про пологове відділення Богодухівської ЦРЛ. Адже за останні роки воно змінилося у кращий бік – постійно оновлюється медичне обладнання, здійснюється ремонт. У тому, що сьогодні відділення – одне з кращих, велика заслуга і його завідувача – С.В.Рудича.

Тут з’являються на світ нові життя- Так, справді, у нас є всі можливості, щоб надавати ква-ліфіковану допомогу у комфортних умовах. Постійно чергують лікар акушер-гінеколог, на цілодобовому посту –неонатолог, - розповідає завідувач акушерсько-гінекологічного відділення Сергій Володимирович. – Тому й приїздять до нас народжувати не лише з Богодухівщини, а й з інших районів. Так, для порівняння: якщо за 6 місяців 2016 року ми прийняли 122 пологів, то лише за 5 місяців цього року – 131. Причому 38 з них – не з Богодухівщини, а з Харкова, Красного Кута, Дергачів. Причому, що цікаво, за поточний рік народилося однаково хлопчиків і дівчаток – по 65.

Користуючись нагодою, хочу запросити усіх майбутніх мамочок до нашого відділення народжувати. Тому що у нас створено всі умови, наш колектив, а це  - 7 лікарів, неонатолог, 4 акушери, 5 медсестер новонароджених, 12 молодших сестер, 6 медсестер палати-  дружний і злагоджений, професіонали своєї справи. Моїх колег,всіх працівників відділення, ветеранів, всіх медиків Богодухівщини вітаю з професійним святом! Бажаю міцного здоров’я, тепла і затишку в серпанку сімейного вогнища, а найголовніше – непоборного оптимізму та любові до життя. Щоб сторицею повернулося до вас дароване людям здоров’я.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.