Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Консалтинговий центр крок до успіху підрприємців

Автор: alex від 13-06-2016, 11:00
  • 85

07 червня 2016 року в приміщенні Богодухівського районного центру зайнятості за участі голови Богодухівської районної державної адміністрації Шарова Володимира Анатолійовича, першого заступника голови Богодухівської районної державної адміністрації Зирянової Валентини Вікторівни, заступника голови Богодухівської районної ради Ярошенко Романа Івановича, Богодухівського міського голови Голуб Миколи Вікторовича, проведено презентацію роботи консалтингового центру.

Консалтинговий центр створено для забезпечення умов розвитку підприємницьких ініціатив та самозайнятості населення, а також надання супроводу з питань організації і провадження підприємницької діяльності.

Діяльність консалтингових центрів – це суттєва допомога тим, хто не лише планує започаткувати власну справу, а для підприємців-початківців – шанс підвищити рентабельність, а також створити нові робочі місця, збільшуючи тим самим рівень зайнятості населення.

Діяльність центру організована за двома напрямками:.

Перший для тих, хто має наміри відкрити власний бізнес. Безробітні, які хочуть започаткувати власну справу, можуть отримати професійні консультації з метою виявлення здібностей до підприємництва, у тому числі із застосуванням  методик щодо виявлення підприємницьких здібностей, отримати індивідуальні консультації з питань бізнес-планування, законодавства, стану ринку праці. У майбутніх підприємців є можливість потрапити на навчальні семінари, тренінги та майстер-класи щодо організації підприємницької діяльності, із залученням представників органів влади, державних структур та організацій, які за сферами діяльності сприяють розвитку та підтримці малого і середнього підприємництва. p

Другий напрямок діяльності Консалтингового центру це підтримка власного бізнесу, де підприємці-початківці, в тому числі ті, що отримали одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності, матимуть можливість отримати консультації спеціалістів державних установ: Пенсійного фонду, Державної фіскальної служби, Управління соціального захисту населення Богодухівської РДА, Сектору державної реєстрації Богодухівської РДА, Районної служби з питань захисту прав споживачів Богодухівської районної ради, Відділу Держгеокадастру у Богодухівському районі, провідних юрисконсультів, бухгалтерів та інженера з охорони праці за відповідним графіком. Також підприємці зможуть ознайомитися з основами бухгалтерського обліку за допомогою відеоуроків та надати відповідну звітність до органів фіскальної служби використовуючи комп’ютер вільного доступу з підключенням до мережі Інтернет.

З питань отримання консультацій та надання інформації щодо діяльності консалтингового центру просимо звертатися до Богодухівського районного центру зайнятості за адресою: м.Богодухів, вул.Генерала Моргунова, 7 або за телефоном (05758)3-02-34.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.