Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Нові суб’єкти економічних відносин – управителі багатоквартирних будинків житлово-комунального господарства

Автор: alex від 10-06-2016, 09:00
  • 85

З 1 липня 2016 року, відповідно до Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», на ринку праці з’являться нові суб’єкти економічних відносин – управителі багатоквартирних будинків житлово-комунального господарства.

За словами директора Харківського обласного центру зайнятості Володимира Міненка, щоб допомогти роботодавцям, в тому числі органам місцевого самоврядування, комунальним підприємствам, іншим установам, організаціям та фізичним особам – підприємцям, у підготовці, підвищенні кваліфікації та підборі кадрів Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості може організувати навчання за напрямком «Управитель багатоквартирного житлового будинку».

«Якщо роботодавці підбиратимуть кадри з числа осіб, які перебувають на обліку в службі зайнятості як безробітні, то навчання здійснюватиметься безкоштовно, - говорить В. Міненко. А для роботодавців, яким потрібно буде посилити рівень знань вже працюючих у них працівників чи працевлаштувати когось не з числа безробітних, та для фізичних осіб – підприємців, які оберуть для себе вид діяльності з управління багатоквартирними будинками житлово-комунального господарства, таке навчання коштуватиме 2,5 тис. грн.».

Майбутні управителі багатоквартирних житлових будинків зможуть отримати професійні знання щодо норм чинного законодавства у сфері регулювання житлових відносин; форм управління багатоквартирним будинком, порядку прийняття багатоквартирного будинку в управління. Слухачі дізнаються про особливості договірного регулювання відносин управителя із співвласниками, об’єднаннями співвласників багатоквартирного будинку та його статутними органами. Вивчать особливості забезпечення мешканців багатоквартирного будинку житлово-комунальними послугами, повноваження управителя в цій сфері; особливості організації та проведення поточного та капітального ремонтів будинку; засади організації та ведення бухгалтерського обліку і звітності управителем.

За результатами навчання слухачі зможуть здійснювати управління та забезпечувати експлуатацію будинку, споруди, житлового комплексу, потреби мешканців в отриманні житлово-комунальних послуг належної якості; здійснювати накопичення необхідних коштів для проведення поточних та капітальних ремонтів, розраховувати техніко-економічних показників ефективності заходів з енергозбереження в будинку.

З питань надання послуг служби зайнятості та організації навчання просимо звертатися до Богодухівського районного центру зайнятості за адресою: м. Богодухів, вул. Генерала Моргунова, 7 або за телефоном (05758)3-02-34.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.