Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Час діяти: захисти себе та близьких від туберкульозу

Автор: alex від 31-03-2016, 20:00
  • 85

Всесвітній день боротьби з туберкульозом, метою якого є підвищення обізнаності про глобальну епідемію туберкульозу і зусилля з ліквідації цього захворювання. На сьогодні одна третина світового населення інфікована туберкульозом. Цей день покликаний залучити увагу до масштабів цієї хвороби і способів її профілактики і лікування.

Богодухівський районний центр зайнятості разом Богодухівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді постійно ведеться профілактична робота в цьому напрямку. До Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом 25 березня у Богодухівському районному центрі зайнятості був проведений відеолекторій на тему «Час діяти: захисти себе та близьких від туберкульозу», з безробітними, які перебувають на обліку, мета якої поінформувати більше людей про цю соціально небезпечну хворобу та нагадати методи профілактики.

Кожен з нас щодня вирішує безліч різних проблем та питань. Часом «нагальні» та «невідкладні» справи примушують забути про себе.

Навіть почуваючи себе хворими, ми відкладаємо візит до лікаря, бо не вважаємо нашу недугу вартою уваги та дорогоцінного часу. Іноді бракує необхідної інформації або нами володіють хибні переконання, які заважають вчасно звернутися за допомогою

Туберкульоз не має «адреси», «посади», не має «паспорта», не розрізняє соціального статусу і однаково небезпечний для усіх. Туберкульозом захворіти може кожен!

Щоб зупинити та перемогти туберкульоз усі мають зрозуміти, що без обізнаності населення про туберкульоз, боротьба з ним приречена на невдачу.

Всесвітній день боротьби з туберкульозом проходить під гаслом «Я змагаюся з туберкульозом! Я можу перемогти туберкульоз».

Головна мета - поінформувати про глобальну епідемію туберкульозу якомога більше людей і дати всім зрозуміти, що чинити опір цій хворобі можна і треба.

 

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.