Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Військова служба за контрактом

Автор: alex від 28-03-2016, 08:00
  • 85

Богодухівський районний центр зайнятості за підтримки Харківського обласного центру зайнятості та за участі Харківського обласного військового комісаріату та Богодухівського об’єднаного міського військового комісаріату провів масовий інформаційний захід «Ярмарок вакансій» щодо залучення громадян на військову службу за контрактом за військовими та цивільними професіями на контрактній основі.

Мета заходу - ознайомлення присутніх з інформацією про військову службу за контрактом, зокрема на посадах рядового, сержантського та старшинського складу.

У заході взяли участь перший заступник голови Богодухівської районної державної адміністрації В.В.Зирянова, військовий комісар Богодухівського об’єднаного міського військового комісаріату підполковник А.О.Завада, старший офіцер відділення комплектування та призову на військову службу Харківського обласного військового комісаріату підполковник І.В. Максименко, представники військових частин та Харківського університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба.

На ярмарок були запрошені тимчасово незайняті громадяни, які перебувають на обліку у Богодухівському районному центрі зайнятості, які за віком та станом здоров’я мають можливість служити у Збройних силах України за контрактом, у т.ч. громадяни, які брали участь в антитерористичній операції на сході України.

У заході взяли участь понад 200 безробітних чоловіків та жінок віком від 18 до 60 років, більше 100 чол. студентської молоді Богодухівського району. За результатами ярмарку, громадяни, які виявили бажання поєднати свою долю з військовою службою, були запрошені безпосередньо на індивідуальну співбесіду.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.