Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Профорієнтаційний захід «Молодий професіонал» для учнівської молоді богодухівського професійного аграрного ліцею

Автор: alex від 18-02-2016, 09:00
  • 85

Богодухівський районний центр зайнятості за участі Харківського обласного центру зайнятості провів масовий інформаційно-просвітницький профорієнтаційний захід «Молодий професіонал» для учнівської молоді Богодухівського професійного аграрного ліцею.

Захід розпочала  заступник начальника відділу Богодухівського районного центру зайнятості Філіпова О.В. з презентації роботодавців району: СВК  ім. В.Н. Каразіна, СТОВ ім. Ватутіна, ТОВ «ТЦ «Багдад».

Під час заходу учні мали можливість поспілкуватися з роботодавцями району щодо працевлаштування та отримали інформацію щодо оформлення стажування та виробничої практики. Ознайомились з навчальними закладами м. Харкова.

Роботодавці презентували свої підприємства, актуальні вакансії, ознайомлювали учнів з можливістю проходження стажування, виробничої практики та працевлаштування на підприємствах за професіями «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування; водій автотранспортних засобів», «кухар-кондитер». Також майбутні випускники були ознайомлені з специфікою виробничої діяльності, режимом праці, заробітною платою на підприємствах.

Цікавим і корисним для студентів аграрного ліцею було отримання інформації про навчальні заклади м. Харкова, а саме:  Українська інженерно-педагогічна академія, Харківський національний університет внутрішніх справ, Харківський національний університет міського господарства ім. О.М. Бекетова, Харківський автомобільно-дорожний технікум, Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. Василенка, Харківський державний університет харчування та торгівлі, Коледж переробної та харчової промисловості Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Василенка.

150 учнів ліцею були проінформовані про умови вступу і навчання у вищих навчальних закладах. Представники навчальних закладів відповіли на всі питання щодо умов вступу до закладу.

Питання працевлаштуваня молоді завжди знаходиться під особливою увагою служби зайнятості, бо молодь – це покоління, яке визначає рівень розвитку суспільства в перспективі.

Проведена профорієнтаційна робота підвищує обізнаність випускників з питань подальшого навчання та працевлаштування, дозволяє бути мобільними на ринку праці.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.