Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


"Світ професій – мій вибір, мій успіх"

Автор: alex від 12-02-2016, 08:00
  • 85

Шановні випускники шкіл району!

Ви вже самі можете приймати рішення.

                                                                                          Ви відчуваєте відповідальність за своє

                                                                       життя і розумієте, що ваше

                                                                                майбутнє залежить лише від Вас.

 

Усвідомлений вибір професії впливає на подальше життя людини, визначає успішність самореалізації, соціалізації, кар’єрного і професійного зростання. Правильний вибір професії розкриває перед людиною шляхи до самовдосконалення, забезпечує всебічний розвиток особистості, сприяє здійсненню життєвих планів. Особливо гостро проблема правильного вибору професії стоїть перед молоддю, коли формуються і визначаються професійні наміри людини. Право людини на вільний вибір професій в нашій країні розширює можливості молоді в професійній структурі суспільства.

Саме тому, фахівці Богодухівського районного центру зайнятості проводять профорієнтаційну роботу з учнями шкіл. Аналізуючи стан та потреби ринку праці нашого району, працюючи з випускниками шкіл, фахівці центру зайнятості бачать таку картину: молодь орієнтується на отримання вищої освіти, вибирає найбільш престижні професії, а на ринку праці є попит на робітничі професії. Підвищення мотивації молоді до професійної трудової діяльності, в першу чергу, по відношенню до робочих професій – одна із стратегій служби зайнятості.

Так 10 лютого 2016 року заступник начальника відділу Богодухівського РЦЗ Філіпова О.В. провела зустріч з випускниками 9-х класів Богодухівського ліцею № 3, під час якої констатувала, що старшокласники – всерйоз починають замислюватися над тим, який вид трудової діяльності обрати, а ось більшість учнів випускних класів вже добре розуміє, що від того, які професії вони оберуть сьогодні, залежить їх майбутній соціальний статус, затребуваність у суспільстві, рівень матеріального добробуту.

У ході заходу учні отримали інформацію щодо формули правильного вибору професії, складали професійний план на ті професії, які користуються попитом у роботодавців сьогодні. Заключний етап проведення профорієнтаційної співбесіди з школярами відбувся біля програмного апаратного комплексу «Профорієнтаційний термінал», який створений з метою наближення профорієнтаційної інформації до учнів в цікавій ігровій формі, покликаний не лише розширити їх уяву та підвищити обізнаність в сучасному світі професій, а й спонукати молодь до усвідомленого вибору своєї майбутньої діяльності.

Філіпова Олена Володимирівна повідомила, що фахівці центру зайнятості завжди допоможуть розв’язати для учнів нелегку задачу: проінформують про різні професії, їхні ролі і значення для суспільства, потреби в таких кадрах, умови їхньої праці і вимоги; проведуть індивідуальні профконсультаційні послуги по наданню допомоги у вирішенні проблем вибору профілю професійного навчання, конкретної професії або працевлаштування з урахуванням їхніх основних психофізіологічних особливостей і реальної потреби кадрів даного напрямку, в тому числі, з використанням комп’ютерного тестування.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.