Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Театральна студія «Ніка» презентувала прем’єру «Фіксики»

Автор: alex від 29-12-2015, 08:00
  • 85

Напередодні Нового року театральна студія «Ніка» (керівник В. А. Захаржевська) презентувала нову прем’єру «Фіксики».

Щороку учасники студії радують свого глядача яскравими казками, майстерністю гри, прекрасними костюмами. Та цього року приємно здивованими були не лише діти, а й дорослі. Захоплюючий мультик «Фіксики», який досить популярний серед дітей, артисти «Ніки» разом з керівником В. А. Захаржевською відобразили на сцені районного будинку культури. Чесно кажучи вражало все: декорації, костюми, музичний супровід, артистизм дітей, танцювальні номери…

Неонову казку глядачі сприймали на ура. Діти бурхливими оплесками зустрічали кожен номер, протягом усієї прем’єри їхні чарівні посмішки не зникали з обличчя.

Керівник студії В. А. Захаржевська говорить: «Ідея відтворити неонову казку «Фіксики» на сцені районного будинку культури зародилася вже давно. На щастя, цього року всі наші мрії збулися, придбали і лампочки, з допомогою батьків, дітей створили прекрасні костюми, декорації. І спільними зусиллями театральна студія «Ніка» разом з хореографічним колективом “Сюрприз” змогли здивувати свого глядача.

Користуючись нагодою, хочу висловити подяку постійним помічникам у створенні костюмів. А саме: А. П. Кравченко, Л. О. Криворучко, С. А. Харченко. Спасибі наймолодшим учасникам хореографічного колективу «Сюрприз» (керівник Ю. А. Рідкокаша) та їхнім батькам. Незважаючи на досить юний вік, діти танцювали захоплююче, їхні виступи додали прем’єрі веселого настрою. З декораціями допомогли: С. Гомела, М. Любченко, В. Літошко, Ю. Глубока.

Окрема подяка директору Богодухівського електромеханічного заводу М. Б. Пушкарю та його працівникам за створення каркасів для декорацій. Спасибі вам, помічники, що допомагаєте розвиватися богодухівській молоді культурно і творчо.

Хотілося б відзначити наймолодшу учасницю студії, 5-річну Маринку Лазарєву. Дівчинка чудово, не боячись великої сцени, справилася з роллю метелика. Звичайно, що я пишаюсь кожним своїм вихованцем. Діти мають бажання працювати, виступати, створювати щось нове. Без сумніву, мої вихованці, то моя гордість.

Також дякую за розуміння і постійну допомогу батькам. Без вашої підтримки ми не мали б можливості створити таку прекрасну виставу.

У березні театральна студія «Ніка» святкуватиме своє 5-річчя. Тож, маю надію, що таку дату ми святкуватимемо разом з нашими шанувальниками, для яких і створимо нову чарівну виставу».

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.