Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Слава Україні! Слава нашим землякам!

Автор: alex від 24-12-2015, 08:00
  • 85

Громадська організація «Спільна справа - Слобожанщина» черговий раз відвідала бійців на фронті з волонтерською місією.

Цього разу ми завітали до чотирьох підрозділів, у яких служать наші земляки. Наша команда здійснила «рейд» вздовж фронту від Попасної до Пісків. Поїздка була напруженою і тяжкою, але це того варте. Ми зробили велику справу – підтримали наших військових, які в тяжких умовах захищають наш спокій, щоб ми могли спокійно жити, святкувати Новий рік, Різдво… жити під мирним небом.

Перед поїздкою ми попросили благословення у отця Стефанія. Дякувати Богові, ми не потрапили під обстріли. Цього дня по лінії фронту було 24 провокаційні обстріли сепаратистами наших позицій та 2 бойових зіткнення.

Поїздка вийшла змістовною, насиченою. Вперше ми змогли привезти таку велику кількість продуктів та необхідних речей. Три повні вантажо-пасажирських мікроавтобуси вирушило з допомогою нашим захисникам на фронт. Хочу подякувати всім небайдужим людям, а їх було вельми багато, які взяли участь у формуванні волонтерського десанту. Дякую за підтримку. Почуття гордості переповнює за нашу громаду Богодухівщини.

Особливу вдячність хочу висловити Олександру Скорику, без його участі такої насиченої поїздки не відбулося б.

ВПЕРШЕ НАШУ ПОЇЗДКУ ПІДТРИМАЛА ВСЯ МІСЦЕВА ВЛАДА.

І це приємно, до цього підтримка відчувалася лише від голови рай-держадміністрації В.А.Шарова. А цього разу активно допомагали і голова райради С.Ф.Панов, і міський голова М.В.Голуб.

Особливо приємно та зворушливо отримувати допомогу від простих громадян, в ці моменти розумієш, що для того, щоб допомагати іншим, не потрібно бути багатим – потрібно бути добрим. А головне, що всі ці люди допомагають не для того, щоб про них написали, а від щирого серця.

Слава Україні! Слава нашим громадянам! Слава Збройним силам України!

 

Олег Дулембов,

голова ГО «Спільна справа - Слобожанщина»

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.