Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Профінформаційний семінар для військовослужбовців та учасників АТО в рамках проведення Всеукраїнської декади зайнятості з 1 по 10 грудня 2015 року

Автор: alex від 8-12-2015, 21:00
  • 0

«Центр зайнятості» — це організація, яка допомагає у працевлаштуванні та соціальній реабілітації тим громадянам України, які цього зараз найбільше потребують, — вимушеним переселенцям з Криму та східних областей України, а також учасникам АТО, які повертаються додому.

Акцент у роботі Державної служби зайнятості спрямовано на профорієнтацію та  допомогу у працевлаштуванні військовослужбовців, які брали участь в АТО. Сьогодні ми допомагаємо воїнам, які захищають Україну. Для них ми презентуємо послуги державної служби зайнятості та допомагаємо знайти роботу, адже працевлаштування учасників АТО – це засіб реабілітації.

Так, 2 грудня 2015 року фахівцями центру зайнятості за участі соціальних партнерів служби зайнятості — управління соціального захисту населення Богодухівської РДА був проведений семінар  для військовослужбовців та учасників АТО.

Метою семінару є надання інформації про послуги державної служби зайнятості, визначення шляхів професійної адаптації до потреб ринку праці для даної цільової аудиторії учасників:

- послуги, які надає державна служба зайнятості учасникам АТО;

- державні гарантії у сфері зайнятості населення;

- умови надання статусу безробітного;

- тенденції на сучасному ринку праці;

- підготовку написання резюме та розміщення його на сторінках порталу «ТРУД» ;

- корисні веб-ресурси для пошуку роботи або розміщення резюме;

- громадські роботи та інші роботи тимчасового характеру;

- відкриття власної справи;

- можливості отримання нової професії в т.ч. за кошти передбачені у державному бюджеті;

- можливість отримання ваучера на навчання за професіями та спеціальностями відповідно до затвердженого законодавством переліку.

Фахівці центру зайнятості й надалі планують проведення заходів, спрямованих на активну підтримку учасників АТО, із залученням волонтерів, добродійних організацій, влади міста та району.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.