Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


16 днів проти насильства

Автор: alex від 30-11-2015, 09:00
  • 85

У рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», яка проходить щороку з 25 листопада по 10 грудня Богодухівський районний центр зайнятості спільно з Богодухівським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено 27 листопада 2015 року роз’яснювальну роботу щодо попередження насильства. В заході взяли участь безробітні громадяни, які перебувають на обліку в центрі зайнятості. Богодухівським РЦЗ проведено семінар-попередження зовнішньої нелегальної трудової міграції та торгівлі людьми «Торгівля людьми: як це попередити», центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено відеолекторій на тему «Як запобігти домашньому насильству».

Під час заходу розглядалися питання: як діяти у ситуації домашнього насильства або його загрози та куди звертатися по допомогу, а також розвіяні міфи, що домашнє насильство існує лише у «неблагополучних сім’ях», жертва сама провокує насильство, у шлюбі не буває сексуального насильства та інші; про найбільш типові необачні дії, здатні призвести до потрапляння людини у різні види рабства, про причини та наслідки торгівлі людьми.

Громадянам запропоновано поділитись отриманою інформацією зі своїми, родичами та друзями, щоб застерегти їх від небезпеки, пов’язаної з торгівлею людьми та насильством в сім’ї.

 

 

Філіпова О.В.

3-02-32

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.