Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


«Ваша обізнаність – це ваш захист і сила. Будьте обачні та обережні!»

Автор: alex від 30-11-2015, 08:00
  • 85

З метою привернення уваги жителів району до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї та у рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» 26 листопада 2015 року заступник начальника відділу Богодухівського районного центру зайнятості Філіпова О.В разом з старшим інспектором Богодухівського відділення поліції Валківського відділу поліції ГУН поліції в Харківській області старшим лейтенантом поліції Нещеретним Я.А. зустрілись з учнями 10-го класу Богодухівського колегіуму №2 для проведення тренінгового заняття.

В приміщенні Богодухівського районного центру зайнятості, де проходив захід, учні отримали інформацію, як захистити себе та уникнути насильства в сім’ї, з оточуючими та, як зробити правильний вибір професії радячись з батьками і при цьому не почувши образ та зневаги.

Під час тренінгу Філіпова О.В. та Нещеретний Я.А. застерегли підлітків від найбільш типових необачних дій, здатних призвести до потрапляння людини у різні складні життєві ситуації.

Учні взяли активну участь в обговоренні даної теми та отримали відповіді на хвилюючі їх питання.

 

Філіпова О.В.

3-02-32

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.