Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Молодість обпалена війною

Автор: alex від 25-06-2015, 08:00
  • 85

День молоді — свято України. Відзначається щорічно в останню неділю червня відповідно до Указу Президента України від 22 червня 1994 року N 323/94 «Про День молоді». Свято встановлене «На підтримку ініціативи молодіжних об’єднань і організацій України»

Юність – час окрилених мрій і творчого дерзання, роки пошуку, незвіданої дороги, різнобарв’я життя. Юність – це молодість, здоров’я, це віра у завтрашній день. Саме їм, молодим і енергійним будувати нашу незалежну Україну.

Напередодні свята ми зустрілися з молодим чоловіком, Сергієм Сергійовичем Торяником (фото), на долю якого випало тяжке випробування – у свої 23 роки він два місяці був учасником бойових дій в АТО. Випускник Богодухівського ліцею №3 та Харківського національного автомобільно-дорожнього університету. Сергій не встиг і попрацювати за спеціальністю – довелося йти захищати Батьківщину. Доля була прихильною до нього, повернувся додому в рідний Богодухів живим і здоровим. Зараз він займається мирними проблемами – влаштовується на роботу. Тож удачі тобі, Сергію, нехай Бог дарує тобі щасливу долю!

Крокує літо в зелені, в цвіту, оновлюється вся наша держава, своє майбутнє – зміну молоду, віншує щиро славна Україна. Життя іде… такий закон природи, усе міняється, усе тече, на вищий свій щабель невпинно юнь підходить і гідно у майбутнє надбання несе.

З днем юні, краси та любові, зі святом молоді всіх вас!

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.