Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Презентація виставки «Культура безпеки»

Автор: alex від 21-04-2015, 09:00
  • 0

20 квітня в центрі дитячої та юнацької творчості за підтримки районної громадської організації «Союз Чорнобиль Богодухівщини» з нагоди 29-ї річниці Чорнобильської катастрофи відбулася виставка дипломних проектів студентів Харківської державної академії дизайну та мистецтв, присвячених культурі безпеки.

У якості гостей на виставку завітали голова райдержадміністрації В. А. Шаров, радник голови райдержадміністрації з соціально-гуманітарних питань В. В. Зирянова, голова райради Д. К. Тризна, заступник міського голови І. В. Коваленко, викладачі, керівники та працівники організацій, установ, підприємств, представники Богодухівського РВ ГУ ДСНС України та інші.

Учасникам виставки презентували зразки розробок студентів-дипломників Харківської державної академії дизайну та мистецтв на тему популяризації методів громадської безпеки, які представлені в рамках проекту “Культура безпеки”.

У своїх роботах студенти наочно зобразили правила поведінки у випадку виявлення вибухових пристроїв, правила безпечної поведінки у публічних місцях, дії людини під час паніки у натовпі, інформацію про те, як підготувати житло на випадок виникнення надзвичайних ситуацій…

Як зазначив голова Богодухівської районної громадської організації «Союз Чорнобиль Богодухівщини» В. П. Деркач, дана виставка до цього часу демонструвалася у Чорнобильській творчій майстерні м. Харків, її відвідало більше тисячі осіб. Одноголосно було дано оцінку, що виставка справді є актуальною і вона потребує уваги.

Звертаючись до відвідувачів виставки, голова райдержадміністрації В. А. Шаров та голова райради Д. К. Тризна подякували організаторам виставки за можливість згадати ті страшні квітневі дні 1986 року, коли слово Чорнобиль для всіх народів планети Земля стало синонімом ядерного колапсу. «Чорнобиль не минув, він нагадує про себе численними проблемами в житті кожної людини. Ми, наші діти й онуки, сплачуємо страшну ціну за трагедію, всю гіркоту і відчай та щоденно пожинаємо наслідки трагедії. Обов’язок влади – дбати про тих, чиї долі понівечив чорнобильський смерч…», - зокрема, сказав голова РДА.

Також очільники району висловили спільну думку про те, що необхідно розповсюдити матеріали виставки, які є в електронному вигляді, серед навчальних закладів району, підприємств, установ та організацій, щоб якомога більше населення району не тільки змогли ознайомитися з експонатами, але і знати, як і в який спосіб діяти в тих чи інших критичних ситуаціях. «На сьогодні дана виставка є дуже актуальною для нашого суспільства. Ці плакати є важливими як для дітей, так і для дорослих. Адже в такій нелегкій ситуації, яка сьогодні склалася в нашій країні, у разі чого треба знати як діяти. Від першого дзвінка, від першого голосу людина повинна знати як себе поводити. Тому, вважаю, що необхідно розповсюдити в електронному макеті дану виставку на всі установи, організації, навчальні заклади, підприємства міста, щоб кожен мав змогу попрацювати з цими плакатами…», - зазначив Д. К. Тризна.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.