Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Будівництво Комплексу триває

Автор: alex від 4-11-2014, 10:00
  • 0

Як відомо, минулого року в Богодухові розпочали будівництво Комплексу по управлінню комунальними відходами європейського типу.

Варто зазначити, що полігон будується за передовими сучасними технологіями, аналогів цьому Комплексу немає в Україні. До того ж при розробці такого проекту були враховані кращі світові напрацювання в цій галузі. Це найголовніший інвестиційний проект, який дозволить розвиватися району.

Нещодавно нам довелося побувати на полігоні і на власні очі побачити, на якому етапі розвитку йде будівництво. На зустріч з колективом прибув і стажист на посаду заступника голови райдержадміністрації Р. І. Ярошенко. Роман Іванович поспілкувався з працівниками, взяв участь у робочій нараді (фото 1), яку проводив начальник управління організації будівництва та реалізації бюджетних програм Департаменту капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації Г. І. Бойко.

Як розповів М. Ю. Курганський, заступник директора з безпеки, наразі здійснюються, зокрема, такі роботи, а саме: розширення котловану, виконуються роботи по збору фільтрату, вирубка чагарників. Також будується основне приміщення Комплексу. Будівництво в зимовий період, за його словами, зупинятися не буде. 

- Варто зазначити, що реконструкція нинішнього полігону на сучасний піде лише на користь довкіллю Богодухівського району. Адже будується полігон за передовими сучасними технологіями. До речі, Комплекс не буде спалюваним, а тільки сортувальним, тобто спалення і хімічна переробка сміття здійснюватися не буде. Закінчити будівництво заводу плануємо на кінець наступного року, - сказав Максим Юрійович.

Поспілкувалися ми і з заступником директора генпідрядника В. С. Прохоровим. Віталій Серафімович розповів про технології, які там будуть застосовуватися, як саме буде сортуватися сміття та ін.

Про хід будівництва Комплексу ми обов’язково розповідатимемо й надалі.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.